Назад

З якими кольорами поєднуються кухні венге?

З якими кольорами поєднуються кухні венге?
Телефон:
+38(067) 568 95 00

Продумуючи дизайн майбутньої кухні, варто врахувати кілька важливих нюансів. Інакше безперечні плюси кольору венге можуть легко звернутися в мінуси. Темні меблі може візуально «з'їдати» простір і без того невеликих приміщень.

Тому в маленьких кухнях має сенс використовувати венге лише в елементах обробки або замовляти фасади гарнітура зі світлих відтінків цього матеріалу. Оскільки венге найбільш виграшно виглядає в інтер'єрах, побудованих на контрасті, прекрасним фоном для таких меблів стане білий колір і всілякі відтінки молочного, кремового, світло-бежевого, пісочного.

Кухня венге

 

А от від популярного нині поєднання з темними стінами, мабуть, краще все-таки відмовитися. Грамотно реалізувати таку складну ідею, розставивши правильні акценти, під силу лише професіоналам. Щоб розбавити деякий аскетизм темного дерева і додати йому жвавості, в інтер'єр обов'язково слід привнести яскраві аксесуари. З теплим (шоколадним і бордовим) відтінком венге будуть відмінно поєднуватися ваніль, жовтий, помаранчевий, теракотовий, фісташковий.

З холодним (майже фіолетовим, з прозеленню) гармонують такі кольори як бузковий, ліловий, малиновий. Бірюзові, рожеві і блакитні деталі « подружаться » з будь-яким відтінком венге. Щоб меблі венге не виглядала на кухні хай і прекрасним, але чужорідним елементом, необхідно підтримати її відповідною обробкою приміщення: презентабельною і вишуканою, без натяку на химерність.

Кухня венге буде прекрасно сусідити з штучним каменем, дерев'яними поверхнями з дуба, клена, берези, бука, зебрано і оливи. А ще можна продублювати цей благородний колір в підлоговому покритті або віконних рамах, дверних коробках або фартусі. Дотримання цих правил зробить кухню в кольорі венге родзинкою вашого будинку, стильним, елегантним і разом з тим затишним куточком, де з радістю буде збиратися вся родина.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00