Назад

Бежеві кухні - універсальні і затишні.

Бежеві кухні - універсальні і затишні.
Телефон:
+38(067) 568 95 00

Кухонні меблі об'єднує загальний інтер'єр кухні, роблячи його цілісним, нерозривним. Італійські кухні відрізняються особливою яскравістю і розкішшю. Кухні бежевого кольору здатні привнести справжнє тепло у ваш дім, наповнити атмосферу кухні особливим затишком. Оскільки бежевий колір займає нейтральне положення між теплими і холодними відтінками, він універсальний, не здатний дратувати, навпаки, заспокійливо діє на психіку, викликаючи відчуття безпеки.

Італійські класичні бежеві кухні чудово впишуться в будь-який інтер'єр. Оскільки бежевий колір має безліч відтінків, з ним можна сміливо експериментувати, в будь-якому випадку кухні бежевого кольору будуть по-домашньому затишними і теплими.

На сьогоднішній день італійські бежеві кухні виконуються не тільки зі звичної для класичного напряму деревини цінних порід, але і більш сучасних матеріалів, отриманих шляхом застосування передових досягнень техніки і виробництва: алюмінію та металевих сплавів, МДФ, ДСП, а також натурального і штучного каменю.

Класичні кухні бежевого кольору

 

Використання даних матеріалів розширює можливості колірних рішень для італійських кухонь, дозволяє внести нові дизайнерські ідеї в форми і обробку кухонних гарнітурів. Бежеві кухні (фото дивіться у слайдері) - крім виконання своїх безпосередніх функцій, безсумнівно, допомагають своїм власникам відпочити після напруженого важкого трудового дня.

Теплі кольори заспокоюють зір, вносять умиротворення в загальну обстановку, допомагають насолодитися тихим сімейним вечерею і розмовами за чашкою чаю. Італійські кухні ніколи не вийдуть з моди завдяки своїй красі і елегантності, гармонійності та універсальності, здатності відмінно вписатися в інтер'єр без порушення єдності стилю.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок кухні!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00