Назад

Чорні кухні - стриманий стиль.

Чорні кухні - стриманий стиль.
Телефон:
+38(067) 568 95 00

Італійські кухні досить своєрідні, але разом з тим максимально пристосовані до сучасних тенденцій облаштування кухні, де присутня велика кількість побутової техніки. Виготовлені в цьому напрямку кухонні гарнітури відрізняються строгою формою конструкцій, ергономічністю і функціональністю. Незвичайність стилю проявляється у тому числі і в нестандартних колірних рішеннях. Саме так з'явилися кухні чорного кольору модерн, настільки затребувані сьогодні на ринку меблевої продукції.

Конструктивні особливості стилю модерн, спрямовані на економію місця і максимальну задіяність всього простору меблів, багато в чому визначили створення кутових і вбудованих кухонь. Справжньою дизайнерською знахідкою в даному стилі, стали чорні кухні, які допомагають візуально збільшити простір приміщення без шкоди для кухонних гарнітурів. Поступово кухні чорного кольору стали завойовувати популярність серед покупців і тепер користуються досить великим попитом завдяки цілому ряду позитивних моментів.

Незвичайні кухні чорного кольору під замовлення

 

Італійські чорно-білі кухні - представницькі, елегантні і відрізняються різноманітними дизайнерськими рішеннями. Стиль модерн передбачає використання пластика, металу, штучного каменю та інших сучасних матеріалів, що успішно втілюється в кухнях чорного кольору. Чорно-білий колір здатний надати кухні особливу вишуканість і неповторний шарм.

У декорі і глянсових і матових чорних кухонь широко використовується метал, скло та дзеркала, що дозволяє візуально розширити межі кухонного приміщення. Поєднання металу і дерева, чіткість і прямолінійність горизонтальних ліній у сучасних моделях робить чорно-білі кухні привабливими для всіх поколінь.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок кухні!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00