Назад

Чорні кухні - секрети стильного дизайну

Чорні кухні - секрети стильного дизайну
Телефон:
+38(050) 320 39 16

Чорна кухня припаде до душі натурам сміливим і екстравагантним, яких навряд чи можна зарахувати до категорії домосідів і любителів затишного побуту. Кухня чорного кольору цілком може стати ефектним головною прикрасою холостяцьким барлогу, господар якої вміє справити незабутнє враження на гостей.

Втім, не варто віддаватися в полон стереотипам. Стильна кухня з чорними фасадами, супер-сучасної фурнітурою і яскравими акцентами може стати прекрасним вибором для тих, хто любить готувати і звик насолоджуватися процесом.

Як вибрати чорний кухонний гарнітур?

Краще якщо у вашої майбутньої кухні будуть глянцеві фасади. Особливо якщо ви вибрали гарнітур в сучасному стилі. По-перше, чорний в глянсовому виконанні виглядає набагато багатше і ефектніше, ніж в матовому. По-друге, за рахунок віддзеркалень глянцеві фасади надають простору додаткову глибину і об'єм. У випадку з чорними кухнями цей момент має особливе значення.

Якщо ви вирішили віддати перевагу класиці, а ваша кухня досить простора, матові чорні фасади з сріблястим або золотистим патинуванням будуть виглядати дуже елегантно і респектабельно. У сучасних кухонь фасади найчастіше роблять із МДФ. Чорний колір їм додає спеціальне покриття. Для цих цілей часто використовується ламінована плівка ПВХ і емаль.

У недорогих чорних кухонь фасади можуть бути виготовлені з ЛДСП і оброблені міцним сучасним пластиком, який також може мати глянсову поверхню. Популярний варіант для сучасних кухонь - блискуче покриття з ефектом металік. У деяких моделях активно використовують гартоване фарбоване в чорний скло, найчастіше з алюмінієвим профілем. Купувати для темної кухні чорну ж побутову техніку немає необхідності. Металік і хромовані деталі у поєднанні з чорним виглядають дуже органічно і ефектно.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00