Назад

Кухні з масиву дерева

Кухні з масиву дерева
Телефон:
+38(067) 568 95 00

Кухня - це саме привітне, розумне і душевне місце в будинку. Тому особливо важливо, щоб цей простір було привабливо і функціонально. Створюючи ексклюзивний інтер'єр кухні на замовлення, дизайнери ретельно підбирають меблі та інші предмети в поєднанні з обробкою приміщення. Матеріали можуть бути самими різними. Але найбільш актуальні зараз, як і багато років тому, кухні з масиву дерева.

Переваги кухні з масиву

 

  • Кухні з дерева не вимагають особливого догляду.
  • Будь-які дрібні подряпини на фасадах з масиву легко усуваються спеціальними замазками.
  • Дерево з роками не втрачає своєї привабливості, а щоб надати йому більш яскравий зовнішній вигляд, можлива обробка мастикою, яка, до того ж, продовжує термін служби меблів.
  • Вирішивши купити кухню з масиву, Ви значно знизите ризик розвитку алергії у себе і своїх близьких: дерево - це екологічно чистий і абсолютно гіпоалергенний матеріал.
  • Ці меблі ніколи не виходить з моди, завжди актуальна і затребувана.

Виготовлення меблів з дерева на замовлення починається з розробки дизайн-проекту, в ході якого фахівець погоджує з клієнтом всі деталі. Потім документи передають на виробництво для створення потрібного набору кухонних шаф. Також спектр наших послуг включає доставку і складання меблів на місці в будь-який зручний для клієнта час.

Наші переваги

 

Індивідуальний підхід. Ми виготовляємо кухні з масиву на замовлення, з урахуванням особливостей приміщення і побажань клієнта. Наші фахівці підбирають матеріал (наприклад, дуб або ясен) і конфігурацію виходячи з стилістики всього інтер'єру.

Висока якість меблів. Пропонована нами меблі з дерева випускається із застосуванням новітніх технологій. Використання фурнітури відомих світових брендів також гарантує високу якість і довговічність продукції.

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00