Назад

Елегантна кухня в стилі прованс

Елегантна кухня в стилі прованс
Телефон:
+38(050) 320 39 16

Стиль Прованс названий на честь однієї з південно-східних областей Франції. Прованський інтер'єр дуже простий, без використання химерних деталей, матеріалів, блиску і шику. Він характеризується натуральними матеріалами і квітами пастельних тонів, трохи вицвілими і приглушеними. На цій кухні не ховають посуд, вона виставлена в якості декорацій, і іноді підвішується до дерев'яних балок, майже під стелею.

Стиль прованс на кухні

 

На фото ви можете побачити яскравого представника даного стилю. Красиво оформлена кухня в пастельних тонах. Прованс - це яскравий і красоний стиль, який відмінно підходить для заміських будинків. Надати стиль Прованс можна і сучасної модної кухні, для цього потрібні відповідні фасади - зістарені, або з квітковим малюнком, і красивими ручками під старовину.

В ідеалі меблі на кухні стилю Прованс обов'язково повинна бути дерев'яна, з дуба, вишні або ясеня, без будь-яких металевих і дзеркальних поверхонь. Однак не всі можуть собі це дозволити, тому користуються і меблями з ДВП, ДСП, МДФ. Меблі для кухні в стилі Прованс повинна бути добротною і місткою. Не обов'язково всі полки повинні бути відкритими, достатньо дотримати відповідність в чому-небудь іншому, так як все, що притаманне для цього стилю просто неможливо передати в одній кухні.

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00