Назад

Дизайн проект дитячої кімнати

Дизайн проект дитячої кімнати
Телефон:
+38(050) 320 39 16

Інтер'єр дитячої кімнати грає важливу роль у розвитку та формуванні особистості дитини. Адже саме тут він проводить більшу частину свого часу: відпочиває, грає з друзями, вчиться і знаходиться наодинці з собою. Ці фактори слід враховувати, розробляючи дизайн проект дитячої кімнати. Адже вона повинна повністю відповідати його внутрішнього світу, бути зручною і красивою, а матеріал, що використовується в інтер'єрі, повинен бути абсолютно безпечним для дитячого здоров'я.

Що таке дизайн проект?

 

Це ескіз майбутньої кімнати дитини, розроблений фахівцями в організації простору. Такий проект пропонує відповідне оформлення стін, стелі, вибір меблів, текстилю, інших аксесуарів і вам не доведеться освоювати професії художника, проектувальника або дизайнера. Досить просто втілити його в життя.

Ідеї та поради

 

При оформленні дитячої кімнати кожному з батьків слід врахувати всі особливості характеру своєї дитини, її переваги і смаки. Якщо ваша дитина спокійний і більше любить настільні ігри - приділіть особливу увагу ігровій зоні, в якій обов'язково повинен бути маленький столик з відповідними поличками і шафками для зберігання улюблених ігор. Якщо у вас рухливий і енергійний малюк, тоді без спортивно-ігрового комплексу в дитячій не обійтися.

Дизайн дитячої кімнати

Серед усіх дизайнів приміщень саме дитячий дизайн дозволяє проявити всі чудеса фантазії. Засипати в ліжка-машині або ліжка-кораблі - це заповітна мрія будь-якого хлопчиська, а для маленької принцеси підійде карета-ліжечко або ліжко-квітка, так само прекрасно підійде ліжко-горище.

Діти дуже люблять гойдалки, і якщо в дитячій кімнаті дозволяє простір, використовуйте цю ідею в інтер'єрі. У тому випадку якщо дитяча кімната невелика і виділити додаткові метри під облаштування гойдалок не представляється можливим, використовуйте крісло-гойдалку (так само вам напевно буде цікаво дізнатися як вибрати меблі для маленької дитячої). Більшість дітей таким способом знімають негатив, накопичений за цілий день, і заспокоюються.

Кожна дитина хоче мати своє затишне місце, саме тому всі діти так люблять будувати будиночки. Допоможіть їм у цьому, обладнайте кольоровий будиночок, курінь справжніх індіанців, намет або житло Робінзона.

Навіщо необхідний дизайн-проект дитячої кімнати?

 

Кожен з нас пам'ятає багато моментів зі свого дитинства, а дитяча кімната залишає в цих спогадах свій слід на все життя. Тому до її створення слід підходити, враховуючи поради фахівців. Саме вони допоможуть вам створити захоплюючу кімнату для малюка, а його сміх і радість стануть кращими оцінками вашої любові і турботи.

З повагою компанія "Віола"!

Цену уточняйте у менеджера!

Мы готовы воплотить в жизнь Ваши самые смелые фантазии!

Ждем Ваших звонков:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Заказать бесплатный просчет проекта

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00