Заказать обратный звонок
Ваша корзина
В корзине
пусто
Акции %
Бесплатный просчет
Закажите расчет кухни бесплатно прямо сейчас
* - обязательно для заполнения

Дизайн кухні-вітальні в класичному стилі

Rated 5 14 customer reviews

Сучасні тенденції в світі ремонту та дизайну все більше схиляються до об'єднання - це дозволяє не тільки візуально розширити приміщення, а й внести якусь індивідуальність в його оформлення. Одним з найбільш популярних способів об'єднання кімнат є поєднання кухні і вітальні. Однак кожна з цих функціональних зон має свої правила дизайну, і при виконанні перепланування є безліч факторів, на які варто звернути увагу.

Чи поєднувати кухню вітальню?

 

Одні господарі квартир віддають перевагу строгій класиці і стриманості в оформленні, інші ж, навпаки, воліють відкриті простори і сучасні елементи декору. Все це необхідно враховувати при оформленні кухні-вітальні.

Вам подобається, коли в кімнаті багато вільного місця? Тоді можете сміливо зносити стіну між двома кімнатами (попередньо отримавши на це документальне дозвіл). Якщо вам більше до душі нехай і невелика, але затишна кухонка, то можна прибрати лише половину стіни, а її частину декорувати під перегородку. При бажанні можна звести додаткові перегородки з гіпсокартону або поставити барну стійку між приміщеннями.

Цену уточняйте у менеджера!

Мы готовы воплотить в жизнь Ваши самые смелые фантазии!

Ждем Ваших звонков:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Заказать бесплатный просчет проекта

- Замер, доставка и установка по всем городам Украины

- Рассрочка до 24 месяцев


Отзывов нет

Добавить отзыв
* - обязательно для заполнения
Ваша оценка: