Назад
Кухні італійського стилю
Телефон:
+38(067) 568 95 00

Сучасні італійські кухні: класика і модерн

 

Ось вже протягом кількох десятків років італійські кухні залишаються поза конкуренцією на ринку меблевої промисловості. І це зовсім не дивно. Пропонуючи високу якість, багатофункціональність і оригінальний дизайн кухні, Італія на сьогоднішній день є визнаним світовим лідером по виробництву кухонних меблів. У цьому величезну роль зіграли багатовікові традиції досвідчених італійських майстрів меблів, які передавали у спадок своє унікальне майстерність.

І сьогодні італійські дизайнери роблять все можливе, щоб і надалі італійські кухні відповідали статусу «елітні кухні». Ними розробляються нові стилістичні рішення, відповідно з сучасними тенденціями в меблевому виробництві, які роблять кухонні меблі Італії по-справжньому комфортним і в той же час модною. В даний час кухні Італії славляться у всьому світі не тільки досконалістю і красою форм, але і різними напрямками в стилістиці - від нестаріючої класики до сучасного модерну.

Тому будь-який покупець італійських кухонних меблів, є він молодим або у віці, прихильником класичного дизайну або мінімалізму, може знайти у великому розмаїтті варіант, як кажуть, до душі. В італійські кухні не можна не закохатися, вони виділяються серед кухонних меблів інших країн-виробників своєї вражаючої елегантністю і неповторним шиком.

Італійські кухні в модерністському стилі, виготовлені за ескізами відомих дизайнерів, ефектно виглядають за рахунок використання в обробці алюмінію з приємним мерехтливим блиском і відполірованої нержавіючої сталі в поєднанні з масиву натурального дерева. Виконані в широкій колірній гамі, кухні Італії в сучасному стилі ідеально підійдуть під різні стилістичні спрямованості дизайну інтер'єру, включаючи модерн, хай-тек, мінімалізм і, звичайно ж, настільки популярний в даний час стиль арт-деко.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00