Назад

Сучасні якісні кухні з Німеччини

Сучасні якісні кухні з Німеччини
Телефон:
+38(050) 320 39 16

У нашому Інтернет - магазині Ви знайдете тільки кращі німецькі кухні, каталог продукції приємно здивує Вас своїм величезним асортиментом, а наші ціни Вас зацікавлять. Чим же ще так гарні кухні з Німеччини, чому вони настільки популярні і затребувані, з якоїсь причини все більше людей хочуть бачити на своїй кухні тільки меблі німецьких виробників?

Ще після першої світової війни події склалися таким чином, що саме в Німеччині була не тільки задумана, але і реалізована ідея ергономічного і компактного кухонного гарнітура. Весь довгий 20-го століття провідні німецькі виробники вдосконалювали дизайн і функціональність кухонь, однак основні принципи, які і сьогодні формують імідж німецьких кухонь залишилися незмінні. 

Відмінності кухонних дизайнів Німеччини

 

Сьогодні кухні Німеччини мають ряд відмінних рис, які ніколи не дозволять сплутати їх з кухонними меблями інших країн. По-перше, це технічна досконалість. Адже німецькі кухні просто уособлюють собою такі поняття, як розвиток, зміна, інновації та модернізація.

Перебування в постійному пошуку інноваційних інструментів, здатних зробити кухні німеччини ще більш функціональними характерна риса всіх німецьких архітекторів, дизайнерів, проектувальників та інженерів. Точне освітлення робочої поверхні, унікальний механізм відкриття/закриття дверей шаф, замки безпеки від дітей - всі ці якості характерні для будь-якої сучасної німецької кухні. Іншими словами, така кухня - справжній шедевр, в якому використані останні досягнення механіки, інженерії та матеріалознавства.

По-друге - ергономічність. Уперта статистика вже давно говорить про те, що неправильна планування робочої зони на кухні змушує господиню в процесі роботи проходити за день відстань, часом рівне кількох кілометрів. Модульна і системна конструкція німецьких кухонь дозволяють облаштувати простір, в якому господині не доведеться робити жодного зайвого руху під час роботи.

Ну і, по-третє - якість. Якщо бути точними, то німецькі кухні - це завжди висока якість. Німецький прагматизм просто не міг не відбитися на цій меблів. Відомо, що кухонні меблі піддається постійному впливу агресивних середовищ: температури, вологи і т.д. Меблі же німецьких брендів відрізняється просто неймовірним якістю і високим ступенем стійкості до зовнішніх впливів.

Думаємо, що все зазначене вище повною мірою дає відповідь на поставлене питання. І це не кажучи вже про те, що кухня - головне місце в будинку. І німецькі кухні, каталог яких можна подивитися на нашому сайті, відразу ж стануть родзинкою всього домашнього простору і забезпечать своїм власникам лише гарний настрій.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00