Назад

Представляємо Вам нові дизайни кухні в класичному стилі від російських і зарубіжних виробників

Представляємо Вам нові дизайни кухні в класичному стилі від російських і зарубіжних виробників
Телефон:
+38(050) 320 39 16

Незважаючи на авангардистські експерименти, найбільш популярним напрямком серед інтер'єру сучасного житла вважається дизайн кухні у класичному стилі. При використанні елементів дизайну квартири, кухні класика привносять в будинок тепло і затишок. Для того, щоб використовувати дизайн кухні в класичному стилі, характерне використання натуральних природних матеріалів. В якості основи для створення кухні у класичному стилі в більшості випадків використовується масив дерева: дуба, бука, берези або акації.

Економія грошей

 

В економічному варіанті оформлення природні матеріалу використовуються тільки для виготовлення рамки фасаду, інша частина кухонного інтер'єру, виготовляється з МДФ, покритого шпоною цінних сортів дерева. Легкість виготовлення кухонних гарнітурів полягає в однотипності використовуваних елементів, які дублюються при виробництві більшої частини меблевих конструкцій. За час, що минув з кінця 20-го століття, дизайн кухні в класичному стилі зазнав серйозні зміни, і тепер наш клієнт на свій розсуд може вибрати варіант стандартної кухні, або ескіз прямолінійною планування, кутовий або острівної конструкції.

Варіанти класичного дизайну для кухні

 

Італійські кухні, для яких характерна класика при оформленні кухонного простору, характерний в основному для Апеннінського виробників, які вважають за краще не занадто захоплюватися новомодними фантазіями. Найбільшою популярністю серед італійських виробників користуються кухні " Aran, Scavolini, Berloni та інших відомих компаній. За традицією класичний стиль характерний для німецьких виробників фабрик Nolte, Nobilia, так само широко представлених на російському ринку.

Російські виробники, не відстаючи від часу, беруть за основу саме продукцію італійських чи німецьких компаній, зокрема, кухонні гарнітури Aran. Сьогодні більшість російських фабрик оснащене обладнанням від провідних європейських виробників, тому російські виробники меблевих гарнітурів цілком можуть зрівнятися за якістю з кращими закордонними брендами, такими, як кухні Бобер або Аран.

Враховуючи середній рівень доходів жителів Російської Федерації, ці компанії можуть запропонувати покупцям класичні кухні з самої демократичної цінової категорії. Для шанувальників вишуканого стилю вітчизняні виробники в змозі запропонувати варіанти ексклюзивного кухонного дизайну, за своєю якістю не поступається вищого класу прославлених зарубіжних виробників - це знову-таки кухні Бобер і Аран. В якості альтернативи для розвивається російського середнього класу наша компанія готова запропонувати кухонні гарнітури в стилі модерн, кухні фото ви можете знайти на нашому сайті.

Вони поєднують в собі кращі риси кухні класика до оформлення кухонного приміщення з досягненнями новітніх розробок. Оригінальний підхід до оформлення житлового приміщення в стилі модерн використовує як традиційні природні матеріали, так і сучасні елементи внутрішнього оформлення житлової квартири або заміського будинку, які не підходять до такого поняття, як кухня класика. Застосування принципів такого дизайну вносить в інтер'єр кухні почуття новизни, свіжості, використовує новітні досягнення планувальників міжквартирні простору.

Особливо перспективно це напрямок для молоді, яка таким чином може висловити всі свої почуття і уявлення про дизайн сучасної квартири 21-го століття, для якої кухня-класика мало підходить. При оформленні кухні може використовуватися широкий спектр нововведень, раніше не відомих для дизайнерів квартир: зоряне небо, металік, хамелеон, високий глянець і інші елементи високих технологій (зверніть увагу на кухонні гарнітури фото в цьому розділі). Для кухонь в стилі модерн характерне використання несподіваних колірних рішень і фурнітури, яку нелогічно застосовувати для кухонного інтер'єру в класичному стилі.

Крім відомих італійських і німецьких брендів, продукція в даному стилі виготовляється вітчизняними виробниками, насамперед рекомендуємо звернути увагу на кухні Бобер. Кухні Бобер вважаються одним з кращих варіантів по співвідношенню ціна - якість. Для російських покупців не буде зайвим дізнатися той факт, що як у Європі, так і в Америці, основним матеріалом, з якого виготовляються кухні класичні, є деревно-стружкові плити (ДСП). В основному італійські кухні використовують ДСП товщиною 16-18 міліметрів, і лише фасад може бути виготовлений з цього масиву дерева.

Хоча, якщо говорити про кухонних меблів економ-класу і навіть середнього класу, при їх виготовленні все можливе застосування різних матеріалів, починаючи від якісного масиву дерева. крім нього, в якості основи можуть застосовуватися шпонований МДФ, чистий фарбований МДФ, ДСП із застосуванням шпону, МДФ в поєднанні з плівкою, МДФ в комбінації з пластиком, акрилові елементи, загартоване скло та інші штучні компоненти.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00