Назад

Елітні стильні кухні в стилі модерн

Елітні стильні кухні в стилі модерн
Телефон:
+38(067) 568 95 00

Якщо порівнювати вік дизайну кухні модерн з класичним, то він виявиться зовсім невеликим. Тим не менш, цей стиль вже міцно завоював популярність у великої кількості споживачів. Найбільше модерн любить молодь. Свіжість та інноваційність підходу, який демонструють виробники кухонь в стилі модерн, дозволяють оформити інтер'єр кухні згідно сучасним віянням.

Широкий асортимент кухонь на замовлення

 

Різноманіття варіантів використання, як матеріалів, так і нових дизайнерських рішень в кухонному інтер'єрі, дозволяє виготовляти досить стильні кухні. Меблі, представлена в нашому магазині, виготовляється з масиву дерева, рідше з якісного ДСП, відповідно, це відображено в ціні - виготовлені з ДСП модні кухні модерн недорого коштують по відношенню до меблів з суцільного масиву. Який матеріал вибрати - повністю залежить від побажань клієнта і його фінансових можливостей.

Матеріал для виготовлення кухонного дизайну

 

Матеріали фасаду, використовувані при виробництві кухні хайтек, залишають великий простір для фантазії - МДФ можна покривати найрізноманітнішими матеріалами. Найбільш часто для цього використовується пластик, плівка, акрил, лаки та емалі широкої колірної гами (металік, хамелеон, «зоряне небо» та інші - див. кухні модерн фото). Дуже популярними є кухні з фасадом зі скла та акрилу.

Ці матеріали дозволяють використовувати величезну кількість квітів для оформлення, до того ж, мають рівну глянсову поверхню. Застосування перерахованих вище матеріалів обумовлено тим, що модні кухні повинні бути, крім усього іншого, ще надійними, міцними і зручними для користування.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00