Назад
Сучасні кухні з пластика
Телефон:
+38(067) 568 95 00

Кухні з пластика

 

Безумовно, кухні з пластику користуються широкою популярністю в наш час. Це кухні в стилі Hi-tech. Вони мають яскраві різноманітні кольори, конкуруючі з емаллю. Але на відміну від останніх, кухні з пластиковими фасадами є більш надійними. Так, якщо Ви припускаєте, що при експлуатації можуть бути дрібні, незначні удари, то краще вибрати фасади саме з пластику, а не емалі.

До того ж, колірна гамма цих фасадів на стільки велике, що кожен клієнт знайде те, що йому до смаку. Надійність цих гарнітурів досягається за рахунок того, що сам пластик маємо велику міцність і товщину, щодо плівкових фасадів.

Особливості

 

1. Фасади (дверцята) не мають фрезерування. Це означає, що все він виготовляються рівні, без об'ємних (глибоких) малюнків. Ця особливість пов'язана з тим, що пластик твердий і покривати їм фрезеровані фасади не представляється можливим.

2. Краю (окантовка) виготовляються двох видів:

  • З використанням кромки ПВХ. ПВХ кромка має товщину 2 мм, її колір підбирається під колір пластику. Так само існують варіанти 3D кромки золотого і срібного відтінку. Їх можна використовувати в незалежності від кольору пластику. Що так само додатково прикрашає кухонний гарнітур. 
  •  

  • З використанням алюмінієвого канта. Він, при його установці, насаджується (одягається) на краю пластику, тим самим допомагаючи додатково жорсткістю свого ребра утримувати краю. Цей варіант вважається максимально надійною. До того ж багатьом клієнтам подобається, як виглядає кухня в алюмінієвому канті, це своєрідний і досить красиво. 
  •  

  • Скляні фасади в сучасних кухнях завжди робляться з алюмінієвого канта. Це треба враховувати при проектуванні. Колірна гамма дуже широка. Починаючи від усіх кольорів веселки, закінчуючи вкрапленнями, смугами, чергуваннями. Поверхня як глянсова, матова, так і абсолютно химерної форми, передавальна приємні тактильні відчуття. Комбінуючи кольори пластику можна ставити різні фасади на один і той же стіна. 

 

Частина ящиків кухні виконується в одному кольорі, а інша частина в іншому. Причому розташування того чи іншого кольору може бути абсолютно будь-залежить лише від Вас. Так, наприклад, часто зустрічається поєднання світло-кавового кольору і кавово-молочного кольору, або салатового і світло салатового.

Комбінуючи кольори важливо пам'ятати, що нижній частині гарнітура бажано бути більш темною, ніж верхній. Але це лише рекомендації. Комбінуючи кухню треба пам'ятати і про стільниці, так як вона теж вносить свій внесок у колірне рішення кінцевого продукту.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00