Назад
Сучасні кутові кухні
Телефон:
+38(050) 320 39 16

Хочете на свою кухню кутовий стіна? Тут представлені деякі роботи. Придумуючи кухню і оглядаючи роботи звертайте увагу на:

  • Розміщення, форму і розташування навісних і підлогових шаф.
  • Колір і матеріал фасадів (дверцят). Вони можуть бути з масиву, емалі, пластику, мдф.
  • Від форми розташування кухоні фасади не залежать. Вони можуть бути з різних матеріалів і різного забарвлення.

 

Кутові кухні за індивідуальними проектами.

 

Вибираючи кухню від виробника зверніть увагу, що вона повинна виготовлятися за індивідуальними розмірами, адже меблі на кухні повинна бути максимально зручною і практичною. Важливе зауваження! Кути в приміщенні повинні бути 90 градусів. Тільки в цьому випадку кутовий ящик на кухні рівне встане і правильно вибудує за собою інші шафки. Перш, ніж Ви зробите свій вибір, нам з Вами треба обговорити кожен нюанс. Щоб все вийшло вдало, ми повинні знати габарити кухні (враховуючи і висоту стелі, розміри підлогових і навісних шаф, де зручніше поставити обідній стіл (по можливості, барну стійку), буде чи купується вбудована техніка у нас, або у Вас буде своя техніка. В останньому випадку нам необхідно знати її розміри заздалегідь.

Індивідуальне виготовлення гарнітурів відкриває великі можливості. Простору для творчості стає багато. Але при цьому бажано дотримуватися деяких правил. Так як оці приємно бачити симетрію і в житті і на кухні, слід робити однакову висоту шаф, симетрично маючи одні над іншими. При цьому кутові кухні не виняток. Часто буває так, що в кутових гарнітурах тумбочка, яка з'єднує дві частини кухні і знаходиться на розі приспособленка під раковину. Вона (ця тумба) може бути як у вигляді трапеції, так і пряма. Часто клієнти на кутову кухню просять виготовити саме трапецієподібну тумбу. Тут треба бути уважним і не допустити помилок на стадії проектування. Так як в маленьких приміщеннях кутовий трапецієподібний ящик буде "з'їдати" дуже багато місця і загальний вигляд буде зіпсований. Справа в тому, що цей трапецієподібний ящик займає багато місця, близько 1 квадратного метра. Тому ми рекомендуємо встановлювати прямий ящик під мийку. В експлуатації прямий ящик більш зручний і практичний, а зовнішній вигляд кута в такій кухні буде значно краще. Трапецієподібний ящик на розі можна використовувати на великих площах. Тоді він прикрасить кут в з'єднанні двох частин гарнітура.

У кутових або "П"-подібних кухнях на розі можна зустріти барну стійку, яка, в місці з'єднання двох площин, розташовується поверх стільниці і основних тумб. Тоді в цьому кутку відбувається перепад рівнів стільниці. Вообщем це цілком прийнятно і виглядає непогано.

Приховані системи зберігання у кутових кухнях дозволять Вам використовувати всі порожнечі, кути, ніші. А мікроліфт, що складається з трьох рівнів, опустить полку з усіма приналежностями. Можна висувати цілі секції (такі секції називаються тандембокси і метабокси). Тут зберігається всяка кухонне начиння. Такі секції викочуються на роликах. Все, що там зберігається, відмінно видно, зручно діставати. Закриваються легко, на останніх сантиметрах втягування автоматичне. Як можна використовувати кілька вільних сантиметрів? Помістіть виїзну кассетницу, де будете зберігати всякі господарські дрібниці. Предмети по догляду за кухнею можна зберігати у висувних об'ємних великих корзинах під мийкою.

Побутова техніка

 

А тепер про вбудовану техніку. Вона повинна вписуватися в загальний ансамбль - розміри придбаних приладів можуть бути будь-які. Врахуйте розміри і таких технічних «дрібниць», як гнучкі шланги (водопровідні та газові), труби, розетки, проводка, вентиляція.

Пам'ятайте, головне - це єдиний стиль. Від світильника до стільців. Добротна класика - для тривалого користування. Кантрі - м'якість, комфорт, затишок. Модерн - гармонійність простої лінії. Хай-тек - легкість стилю, відповідного до нашого часу. Зазвичай кухні виконані на замовлення знімають проблеми освітлення, але якщо вона недостатньо висвітлена, застосовується пастельний тон - різні відтінки персикового, лимонного, фісташки, рожевого кольорів.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00