Назад
Кухня з масиву дерева
Цена:
800-1200$ м/п
Телефон:
+38(067) 568 95 00

Кухні з масиву. Чим відрізняються кухні з фасадами з масиву від звичайних кухонь?

 

Екологічно чисті. Масив дерева не містить у своєму складі клею і всіляких добавок. Це натуральний, природний ресурс, який використовується нами у виробництві. Зовнішній вигляд таких кухонь більш класичний. Показує ґрунтовний підхід господарів до вирішення нагальних питань.

Мають приємну для ока справжню структуру волокон. В залежності від дерева можуть мати яскраво виражену структуру, відчутну на дотик рук так і менш помітну, видиму для ока, але не ощущаемую. Так само можна, при необхідності, відмовитися від видимих волокон. Вони більш практичні і довговічні. Відсутні випадкові відколи, нічого не відклеюється і не розбухає. Одним словом, справжнє дерево. При належному зверненні такі кухні прослужать Вам 200 років і більше.

Що таке кухня з масиву дерева?

 

Це кухонний гарнітур, основа якого виконана з ламінованого ДСП (боки, полиці, задні стінки). А дверцята (фасади) виготовлені з дерева. Після надходження замовлення на виробництво, з дерева вирізають необхідні елементи, у відповідності з необхідними розмірами. Потім ці елементи фрезеруються, тобто в них вирізається малюнок, який надалі буде становити частину малюнка фасаду.

Після того як фасади і декоративні елементи виготовлені і відфрезеровані, вони тонуються і покриваються лаком. Далі збираються і допрацьовуються. На всі ці процеси іде багато часу. Саме з цієї причини термін виготовлення так великий щодо інших фасадів.Фасади з масиву дуба та ясена відрізняються від фасадів з бука і берези. Найголовніше і помітне відмінність їх у тому, що дуб і ясен мають візуально і на дотик яскраво виражену структуру волокон в порівнянні з березою та буком. Кожен робить вибір сам, що йому приємніше використовувати повсякденно. І ті й інші фасади на наш погляд виглядають добре.

Мрійте, фантазуйте! Красиві деталі, карнизи балюстради, балясини та інші елементи декору як з масиву так і мдф додадуть неповторну індивідуальність Вашої комфортною і зручною кухні.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00