Назад
Яскраві кухні з мдф
Телефон:
+38(050) 320 39 16

На сьогоднішній день кухні з МДФ - найпопулярніші кухонні гарнітури.

Переваги

 

 1. Фасади даних кухонь можуть бути фрезерованы (тобто на них можна нанести об'ємний малюнок) абсолютно по-різному. Це і класична фрезерування, і сучасна 3D.
 2.  

 3. Плівки, якими покривають фасади мають різноманітні кольори. Вони можуть бути виконані під дерево і нагадувати масив, можуть бути радикальні або спокійні, глянсові або матові, мати у своєму складі металевий блиск і багато іншого.
 4.  

 5. І звичайно, вартість таких кухонь відносно не висока.

 

Технологія виробництва

 

У багатьох людей з'являються питання про технології виробництва. Коротко розповімо про неї:

 1. МДФ - дрібнодисперсна деревна стружка. Технологія виготовлення таких плит (саме в плитах деревообробні заводи випускають цей продукт) досить складна, але в той же час проста. До того як ми виготовляємо з цих плит кінцевий продукт вони проходять досить великий шлях.
 2.  

 3. І так, для початку, заводи виробники плит отримують сировину. Для цього береться дерево, яке дуже дрібно подрібнюється і висушується. Потім туди додається спеціальний склад, який в подальшому склеює стружку. Далі вся ця маса розкладається на спеціальні преса, які в свою чергу формують плити. Найголовніше в цій технології - витримувати всі часові та інші технічні вимоги.
 4.  

 5. Після виготовлення ці плити потрапляють до нас. Наші фахівці їх нарізають, обробляють краї, фрезерують (наносять малюнок) і найголовніше покривають плівкою. Цей процес - один з найважливіших.
 6.  

 7. Всі фрезеровані фасади з МДФ мають однаковий колір. Для того, щоб вони придбали індивідуальність і кухні стали відрізнятися один від одного, їх необхідно покрити плівкою. Для цього нарізані, отфрезерованные і всіляко оброблені фасади кладуть у спеціальний верстат, в якому, в умовах вакууму і при температурі 250 градусів Цельсія, фасади покриваються плівкою. Після чого охолоджуються і відправляються в складальний цех для подальшої обробки. 

 

Так, Ви бачите, що процес виготовлення кухонь з мдф, досить складний, що вимагає до себе уважного ставлення. Ми не розповіли про нюанси, які приховані, але мають дуже важливий вплив на якість та подальшу експлуатацію. Важливо знати, що для виготовлення якісної кухні терміни не можуть бути менш 15 робочих днів. Будьте уважні!

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00