Назад

Кухня класика з натуральних і екологічно чистих матеріалів

Кухня класика з натуральних і екологічно чистих матеріалів
Телефон:
+38(067) 568 95 00

Якщо ви готові купити кухню класика, наша компанія готова запропонувати вам меблі, фасади якої виготовлені з якісних, натуральних і дихаючих матеріалів: масиву дуба, черешні, вільхи, ясеню та МДФ. Породи дерева, використані для виробництва таких меблів, яка ніколи не виходить з моди, стійкі до зносу і не втратять привабливого вигляду протягом усього терміну експлуатації.

Купити кухню класика від компанії Віола

 

Наші фахівці порекомендують той матеріал, який ідеально буде почувати себе в умовах мікроклімату, який є у вашій квартирі (підвищена вологість або надлишкове виділення тепла), а адже це дуже важливо для того, щоб меблі не втратила споживчих якостей завчасно.

Крім того, вони допоможуть підібрати комплект саме того типу та конфігурації, який зможе вдало вписатися в приміщення будь-якої площі і з будь-якими архітектурними особливостями. Безсумнівно, вдалим варіантом дизайну кухні класика є кутові кухні, оскільки вони найбільш практичні і функціональні і у великих повногабаритних квартирах, і в тих, де доводиться думати про правильне використання кожного квадратного метра.

Будь-яку деталь конфігурації і декору, матеріалу, з якого повинна бути виготовлена ​​кращі меблі для вашої кухні, ви зможете докладно і в деталях обговорити з дизайнером нашої компанії, який допоможе вибрати той варіант, який потім довгі роки буде радувати ваш погляд і душу.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00