Назад

Як правильно вибрати кухню в стилі Модерн?

Як правильно вибрати кухню в стилі Модерн?
Телефон:
+38(050) 320 39 16

Завдяки широкому асортименту, пропонованого нашою компанією, ви зможете підібрати ультрасучасний, неймовірно функціональний комплект, який оптимально впишеться навіть в саму невелику кухню. Вам не доведеться ламати голову над її наповненням. Для цього і працюють наші фахівці. Дизайнер нашої компанії допоможе визначитися з вибором того стилю, що зробить вашу кухню максимально комфортною і функціональною. На рахунку кожен сантиметр, і це значить, що кухні модерн з їх нетривіальною плануванням і стриманим, але дуже привабливим дизайном - саме те, що потрібно.

Динамічність і стрімкість сучасного життя диктує свої закони у всьому, в тому числі і у виборі тієї меблів, яку ви хотіли б бачити у своєму домі кожен день. Для тих, хто, збираючись купити сучасну кухню, воліє не пафос і палацову розкіш, а лаконізм, практичність і аскетичну красу, кухні модерн - актуальний і своєчасний вибір.

Сучасні кухні: геть помпезність, хай живе хай- тек!

Чистота ліній, лаконічність, доведена до абсолюту, - це хай-тек. А велика кількість сучасної побутової техніки, переважання в обробці пластикових, скляних і металевих поверхонь, мінімум декору роблять цей стиль ще більш привабливим. Сучасні кухні практичні і дуже функціональні. У них немає нагромадження зайвих деталей і непотрібного декору. Все продумано так, щоб меблі, вміщуючи в себе все необхідне, не захаращувала простір. Ультрамодні матеріали, що застосовуються для обробки фасадів таких кухонь, багаторазово збільшують термін їхнього життя. Купити сучасну кухню в стилі хай- тек, значить отримати комфортний простір з зручним саме для вас розташуванням робочих зон, які нескладно тримати в ідеальному порядку.

Кухні в сучасному стилі мінімалізму

Якщо бажання ігнорувати декор взагалі і обійтися обмеженим набором меблів полегшать вашу кухонну життя, значить, ви виберете кухню в стилі мінімалізму. Головне в такій кухні - використання кожного предмета по конкретному призначенню. Для тих, хто віддає перевагу подібний стиль, відрадою стануть незахаращених простору, світлі відтінки інтер'єру, що ще більше додають йому легкості і повітря. Вбудовані шафи, ніші, начиння, повністю прихована від очей. Все дуже функціонально, практично, доступно. Хочете купити на замовлення і за цінами виробника? Ми завжди на зв'язку.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00