Назад

Ергономіка кухні - основні принципи при плануванні

Ергономіка кухні - основні принципи при плануванні
Телефон:
+38(050) 320 39 16

Функції та образ сучасної кухні зазнали серйозних змін за останні кілька років. Тепер це не просто місце для приготування їжі, це центр будинку, де збирається вся сім'я, то є зона відпочинку, тому вона повинна бути комфортною, зручною і красиво оформленою. Не менш важлива і ергономіка кухні, іншими словами її максимальна пристосованість під потреби господарів, їх бажання, переваги та уявлення про зручність.

Ергономіка кухні увазі під собою продумане розміщення всіх її елементів ще на етапі планування. Це дозволить зробити процес створення кулінарних шедеврів набагато більш приємним і швидким. Насамперед, необхідно просторе робоче місце, поряд з яким будуть розташовуватися всі необхідні ящики, шафи, мийка, відро для сміття, - все це повинно бути під рукою.

Современные мехнизмы сборки

 

Більш того, ящики і шафи повинні відкриватися без зайвих зусиль, у чому допоможуть різноманітні сучасні механізми:

  1. Стандартні петлі, які можуть розчинятися не лише на 90, а й на 135 і на 170 градусів;
  2. Складні двері, які перетворюються на «гармошку» - Дверці можуть відкриватися вгору за допомогою колінчастих, газових фіксаторів та ліфтового механізму;
  3. Пуш - полиці - Механізм «Терно» - Висувні ящики і корзини і т.д. Всі ці механізми - частина ергономіки кухні. Фахівці компанії «Кухні Віола» знайомі з її правилами, а також із сучасними тенденціями та конструкторськими рішеннями, більше того, всі новітні технології та механізми активно використовуються при створенні кухонних гарнітурів. Це робить їх зручними і функціональними. Проводити час на такій кухні приємно, особливо в колі сім'ї та друзів.

 

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00