Назад

Класксичні кухні на замовлення

Класксичні кухні на замовлення
Телефон:
+38(050) 320 39 16
Кухні в стилі "класика" завжди в моді, чи не так? Вони і зараз займають лідируючі позиції у всьому світі. Їх по праву відрізняє благородство і витончений стиль. Сучасні технології дозволяють вміло відтворювати стилістику часу, пропонуючи покупцям широкий вибір дизайнерських напрямків, фактур і матеріалів. А значить, купити кухню в стилі «Класика» сьогодні не тільки легко, але і захоплююче!

Купити кухню в класичному стилі в Дніпропетровську

Класичні кухні з масиву - спадщина епохи середніх віків. З тих часів удосконалився функціонал кухонних гарнітурів, але привабливість дерева залишилася незмінною. Погляньте, як прекрасно виглядають кухні в стилі «Класика» на фото. Але справжня казка починається в той момент, коли одна з них з'являється у вас вдома. Тепер ви повною мірою можете відчути непередавану привабливість дерева, його запах і фактуру.
Кухні «Класика» від вітчизняного виробника представлені в різноманітних комбінаціях. Уподобання наших покупців дозволили сформувати широкий асортиментний ряд. Тут представлені класичні кухні з масиву, шпону і МДФ. Ми легко варіюємо модельний ряд, використовуючи широкий спектр фасадів і колірних рішень. Кожен гарнітур може бути декорований за допомогою балюстрад, колон і інших елементів.

Якісні кухні на замовлення

Під будь-яку задумку завжди знайдеться ідеальне рішення. Функціональні можливості кожної кухні обмежені лише вашою фантазією. Купівля кухонь «Класика» на замовлення - можливість створити індивідуальний образ з урахуванням вашого бюджету і особливостей простору.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00