Назад

Кухні з акрилу на замовлення в Дніпропетровскьку

Кухні з акрилу на замовлення в Дніпропетровскьку
Телефон:
+38(067) 568 95 00

Виробництво фасадів з акрилу - одна з новітніх розробок в меблевій індустрії. Особливо цей матеріал популярний в Європі, але і в Україні він поступово завойовує серця покупців.

Якісні кухні на замовлення в Україні

 

Кухні з акрилу володіють приголомшливою привабливістю. Всьому виною - дзеркальна, глянцева поверхня. Кольори акрилових фасадів глибокі і насичені, за це його люблять дизайнери інтер'єрів по всьому світу. Від кухні з акрилу просто неможливо відірвати очей! Але будь-яка краса потребує уваги. Втім, кухні з акрилу не вимагають специфічного догляду, але варто бути уважним при виборі миючих засобів.

Абразивні і кислотні основи можуть пошкодити гладку поверхню матеріалу. Вибирайте мильні чистячі засоби, цього достатньо для дотримання чистоти і підтримки дзеркального блиску. При покупці кухонь з акрилу в нашій компанії, ви отримуйте спеціальний набір по догляду за фасадами, куди вже входить все необхідне. А тепер про достоїнства. У першу чергу, це зносостійкість.

Акрилу не страшні подряпини, відколи й температурні деформації. Матеріал не вицвітає і не тьмяніє під впливом сонця. Варто згадати і про екологічність акрилових кухонь. Матеріал не містить шкідливих речовин.

Сподіваюся, ми привели достатньо аргументів, щоб вибір кухні з акрилу був дійсно виправданий. Наш виїзний дизайнер- консультант зможе розповісти набагато більше про можливості цього матеріалу. Спеціаліст продемонструє зразки фасадів і порадить вдале функціональне рішення для вашого приміщення. З нами кухня - приємні клопоти!

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00