Назад

Кухні з пластику на замовлення в Дніпропетровскьку

Кухні з пластику на замовлення в Дніпропетровскьку
Телефон:
+38(050) 320 39 16
Економічний вибір! Кухні з пластику відрізняє демократична ціна, але при цьому вони анітрохи не поступаються іншим матеріалам за якістю або зовнішньому вигляду. Як і кухні з емалі, плівки або акрилу, кухонні гарнітури з пластику зроблені на основі МДФ. Плюс до всього вони мають багаті можливості обробки. У компанії «Віола» представлені десятки колірних рішень, безліч текстур і різноманітних малюнків. У цьому матеріалі можна реалізувати будь-яку вашу задумку !

Стиль кухонь із пластику

Безумовно, ці кухні ми сміливо можемо віднести до категорії кухонь модерн. Ці сучасні кухонні гарнітури складають основу багатьох популярних композицій. А останнім часом намітилася нова тенденція суміщення матеріалів. Кухні МДФ Пластик органічно вписуються в інші стилі завдяки прийомам декорування.

З чого почати?

Якщо ви не впевнені у виборі, виїзний дизайнер-консультант підкаже вам найкраще поєднання! Спеціаліст привезе з собою зразки фасадів, щоб ви могли краще уявити образ своєї майбутньої кухні. У ході візиту ви зможете підібрати всю необхідну побутову техніку і отримати готовий дизайн-проект.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00