Назад
Кухні з емалі на замовлення
Телефон:
+38(067) 568 95 00

Вам до душі ультрамодні і яскраві кухні з емалі, значить, Ви потрапили в потрібне місце! Що ж робить кухонні гарнітури МДФ Емаль такими привабливими?

Емаль для кухонних гарнітурів

 

По-перше, широка кольорова гама. У палітрі кольорів RAL Classic представлено більше 200 кольорів і відтінків. Ми пропонуємо додаткові можливості для кожного колірного рішення. Мат або глянець, металік, перламутр, хамелеон і навіть кракелюр - всі ці ефекти здатні підкреслити індивідуальність вашої кухні. Уявіть, в якому захваті будуть ваші друзі і близькі!

По-друге, кухня з емалі відмінно показує себе в процесі експлуатації. Вона не вимагає специфічного догляду і стійка до вологи, пару і будь-яким видам забруднень. Надійність емальованих кухонь гарантує стійкість покриття. У процесі фарбування фасади проходять кілька етапів обробки: грунтовка, нанесення декількох шарів фарби, лакове покриття і фінальна поліровка.

І нарешті, замовити кухню з емалі в компанії Віола - просто і дуже вигідно. Дизайнер-консультант складе 3D-проект вашої кухні з урахуванням всіх нюансів планування. Вибравши відповідний колір по палітрі RAL Classic, ви побачите макет кухні вже в готовому колірному рішенні. Наш професіонал продемонструє на зразках, як виглядатиме кухня при вашому освітленні.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00