Назад

Кухні з масиву - прекрасний вибір

Кухні з масиву - прекрасний вибір
Телефон:
+38(067) 568 95 00
Класичні кухні з масиву виробляються з цінних порід дерев. В асортименті Кухнева представлені гарнітури з масиву ясена, вільхи, дуба і сосни. Кожен деревне профіль володіє своїм неповторним малюнком. У процес виробництва фасади для кухонь з масиву проходять спеціальну обробку, щоб надовго зберегти свій блискучий зовнішній вигляд.

Довговічність

Кухні з масиву зроблені з екологічно чистих матеріалів і абсолютно безпечні в побуті. Природні характеристики дерева роблять його одним з найбільш довговічних матеріалів. Завдяки сучасним можливостям обробки, дерево не боїться вологи, пари і забруднень. Кухонні гарнітури з масиву стійкі до високих температур і сонячного випромінювання. А ризик вицвітання знижений до мінімуму!

Естетика

Кухні з масиву - класика меблевої індустрії! Завжди актуальні та привабливі, https://kyxhi.com/products/119-furnitura_dlya_kuhni#mce_temp_url# з дерева прикрасять інтер'єр своєю неповторною естетикою. Масив представлений широкій колірній гамі теплих відтінків: від світлих, майже що білих тонів, до темно-коричневого і чорного. Класичні кухні з масиву відрізняє оригінальна текстура, притаманна кожному типу дерева.
Вибираючи кухні з масиву, ви робите крок назустріч чудовому стилю і диханню природи в стінах вашого будинку. Компанія Віола пропонує оригінальні дизайнерські рішення, здатні підкреслити смак господарів і зробити кухню улюбленим місцем у будинку.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00