Назад

Якісні кухні з МДФ на замовлення в Дніпропетровську

Якісні кухні з МДФ на замовлення в Дніпропетровську
Телефон:
+38(067) 568 95 00

Що таке МДФ ?

Вироби на базі МДФ - одна з значимих напрямків в меблевій сфері. Особливу популярність цей матеріал отримав у виробництві кухонних гарнітурів. Перед тим, як розповісти про його застосування і вигідних якостях, потрібно розшифрувати абревіатуру. МДФ являє собою деревно- волокнисту плиту середньої щільності. Сама назва походить від транслітерації Medium Density Fibreboard, MDF.

Якість кухонь з МДФ

Цей матеріал успішно закріпився в кухонному секторі завдяки своїм незамінним якостям. МДФ має високу міцність і в процесі виробництва може отримувати додаткові характеристики: вогнетривкість, біо-і водостійкість. Це означає, що ваша майбутня кухня з МДФ буде довговічною, міцною і несприйнятливою до пару, вологи і високих температур.

Різновиди кухонних гарнітурів з МДФ

МДФ ліг в основу багатьох відомих матеріалів, широко використовуваних у виробництві кухонь. У нашому каталозі кухонних гарнітурів ви легко знайдете кухні з МДФ з емаллю, пластиком, плівкою і кухонні гарнітури з акриловим покриттям. Кожен з цих матеріалів отримують шляхом нанесення спеціального покриття на базу МДФ. У цьому сезоні ми підготували для вас безліч новинок і свіжих дизайнерських рішень у категорії «Кухні з МДФ».

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00