Назад

Віддаєте перевагу сучасному стилю?

Віддаєте перевагу сучасному стилю?
Телефон:
+38(050) 320 39 16

У Дніпропетровську кухні в стилі «модерн» користуються особливою популярністю. Цьому є кілька вагомих причин. По-перше, вибір матеріалів виконання. У колекції представлені кухні «Модерн» з МДФ з емальованим і акриловим покриттям, пластик і рамковий МДФ. Своєї актуальності не втрачають сучасні кухні «Модерн» з масиву і шпони натурального дерева. Вражає і колірна палітра! Різноманітність дизайну кухонь в стилі «Модерн» дозволяє комбінувати відтінки і матеріали, вибудовуючи оригінальний і гармонійний образ.

Інтер'єр кухні в стилі Модерн

 

Інтер'єр кухонь лінії « Модерн» повністю виправдовує уявлення про сучасній кухні. Актуальні тенденції перетворюють кухонний простір в зону роботи і відпочинку, а сам гарнітур - в естетичний об'єкт інтер'єру. Додаткове освітлення та дизайнерські елементи вигідно підкреслюють стиль гарнітура і смак самих господарів. Функціональні і одночасно красива кухонні меблі в стилі модерн - вибір сучасних людей!

Велика кількість технічних можливостей дозволяє розробити функціональне рішення навіть для самої маленької кухні. При цьому «компактний» зовсім не означає «убогий»! Купівля кухні «Модерн» на замовлення відкриває широкі можливості для фантазії і преображення Вашого будинку. Меблі для кухонь «Модерн» виробляється з екологічно безпечних матеріалів, стійка до пару і прослужить довгі роки!

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00