Назад

Ламінована або кам'яна стільниця

Ламінована або кам'яна стільниця
Телефон:
+38(067) 568 95 00

Важливо звернути особливо пильну увагу на матеріал, з якого виготовлена ​​кухонна стільниця. На сьогоднішній день виробники, найчастіше пропонують увазі споживачів ламіновані і стільниці зі штучного каменю.

Ціни на ламіновану або кам'яну стільницю

 

Завдяки помірній ціні, ламіновані стільниці особливо популярні у клієнтів. Матеріалом для їх виготовлення є дсп, покрите ламінованою плівкою. Ця плівка володіє підвищеною волого - і термічної стійкістю. Недолік навіть дорогих імпортних стільниць у тому, що потрапляння вологи крізь стики і шви на матеріал підстави стільниці, призводить до його розбухання. Щоб уникнути цього, бажано підбирати моделі з закругленими краями і повною відсутністю швів.

Різниця між ламінованої і кам'яної стільниці

 

У стільниць, виконаних, зі штучного каменю є відмінні позитивні сторони. Цей матеріал вельми приємний на дотик і гарний. Через те, що їх поверхні не пористі вони відрізняються високою санітарією. З них досить легко видалити практично будь-які сліди забруднень.

Також їх відрізняє підвищена термо- і вологостійкість. Характерні риси такого матеріалу в можливості виготовлення радіальних поверхонь і відсутності швів. З часом, при виникненні подряпин, їх легко можна затерти. Потім ушкоджене місце полірується. При утворенні дефектів у вигляді сколів, бажано запросити майстра з ремонту для установки на це місце заплатки.

В якості латки, як правило, використовують акриловий клей. Більшість споживачів бентежить вартість такої моделі. Адже найчастіше, ціна вище по відношенню до ламінованої, більш ніж у десять разів. Дуже відповідальний момент! Темні кольори стільниць будуть значно ефектніше виглядати в світлих кухнях. Хоча, на смак і колір.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00