Назад

Стільниці зі штучного каменю RAUSOLID

Стільниці зі штучного каменю RAUSOLID
Телефон:
+38(067) 568 95 00

В даний момент ми можемо запропонувати вам стільниці та інші вироби з штучного каменю CORIAN, стільниці Duropal та інші меблеві комплектуючі.

Ми пропонуємо вироби з штучного каменю для кухні

 

Основною перевагою цих виробів є:

  • міцність
  • Негігроскопічна і гігієнічність
  • Простір для дизайнерських рішень
  • Гарантія якості.
  • Багата колірна гамма
  • RAUSOLID

 

Мінеральні плити і мийки RAUSOLID незамінні для сучасних дизайнерських розробок. RAUSOLID - це масивний, наскрізь прокрашенний матеріал на основі натуральних мінеральних компонентів, акрилової смоли і кольорових пігментів. Плити можна приклеювати на горизонтальні і вертикальні поверхні, обробляти з ледь помітними стиками, створюючи ефект монолітного натурального каменю.

Програма RAUSOLID з плитами товщиною від 3 до 19 мм, що розташовує більш ніж 20 декорами і великим вибором мийок та елементів для ванних кімнат відкриває найширші можливості застосування : кухні, ванні кімнати, банки, лабораторії, лікарні, аптеки, ресторани і т.д. RAUSOLID - довговічний і дуже практичний матеріал. Він чудово підходить для виготовлення вишуканих меблів за індивідуальними проектами з круглими або зігнутими формами.

Вироби з плит RAUSOLID відрізняються високою довговічністю і практичністю. Стійка до дії ультрафіолетових променів, непориста поверхня RAUSOLID не залишає шансів для проникнення під поверхню покриття води, бруду, грибків, пилу і бактерій. На відміну від натурального каменю або ламінату пошкоджені або подряпані поверхні виробу не потребують заміни, а легко, швидко і без помітних слідів ремонтуються.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00