Назад

Як обрати дійсно бездоганну стільницю?

Як обрати дійсно бездоганну стільницю?
Телефон:
+38(067) 568 95 00

Тоді, Вам необхідно купити стільницю з мармуру для ванної кімнати, вітальні або стільницю з граніту для приміщення будь-якого типу, в тому числі для кухні. Кухонна стільниця з граніту не має собі «рівних» в якості робочої поверхні. Можна і гарячу каструлю поставити, і ножем полоснути. Звучить, звичайно, жахливо, але це правда. Подряпати граніт може тільки інший шматок граніту або алмаз. Краса полірованого граніту поступається, мабуть, тільки красі полірованого мармуру.

Хоча, на цей рахунок у кожного своя думка. Природний малюнок і того й іншого каменю незрівнянний. Вибір кольору практично не обмежений. У вітальні мармурова стільниця просто незамінна. Якщо в будинку більше немає предметів з мармуру, вся увага буде прикута до неї. У ванній кімнаті така стільниця дуже доречна, так як мармур крім міцності і краси, має ще й антисептичні властивості. І, якщо при яскравому сонячному світлі вітальні, мармурова стільниця буде виглядати зухвало прекрасною, то при штучному освітленні ванної кімнати, мармур буде створювати ефект заспокоєння і відпочинку.

Як обрати дійсно бездоганну стільницю?

 

Якщо на кухні Ви використовуєте мармурову стільницю не тільки як підвіконня, а й для приготування їжі, не залишайте надовго пролите вино або пролита кава, акуратно протріть поверхню, щоб на ній не залишилося ніяких слідів. Звичайно ж, подібне правило поширюється на стільниці з будь-якого іншого матеріалу. А ось, що стосується стільниці з граніту, її можна сміливо рекомендувати використовувати всюди. Граніт ніколи не підведе, він навіть не сприйнятливий до активних фарбників! Ми також із задоволенням рекомендуємо розглянути його в якості іншого фасонного виробу - підвіконня.

Взагалі, і гранітна стільниця, і стільниця мармурова відрізняються невибагливістю, і при належному необтяжливим догляді служать не просто довго, а нескінченно довго. І ще, стільниці з граніту, так само як і мармурові стільниці не потребують будь-якому додатковому декоруванні, так як самі є приголомшливим прикрасою будь-якого без винятку приміщення. Вироби з натурального каменю, зокрема стільниці з граніту і мармуру дорікають у надмірній дорожнечі. Але це не зовсім коректно. Правильніше сказати, що стільниці з граніту і мармуру коштують недешево.

Так, подібні речі в інтер'єрі цікаві тим, хто готовий за довгий термін служби і благородний вигляд предмета заплатити суму, що значно перевищує вартість предметів з пластику, та й робота з каменем оцінюється недешево, але при цьому ціна стільниці з каменю все одно не буде позамежною. Не варто відразу відкидати ймовірність того, що стільниця з мармуру або граніту, з'явиться у Вашому домі. Ціна стільниці з натурального каменю залежить від багатьох факторів : колір, розмір, ступінь складності профілю і т.д.

Для того, щоб зорієнтуватися за ціною, потрібно вибрати вподобаний колір, зробити малюнок бажаної стільниці і вислати нам запит електронною поштою (можна просто зателефонувати або відвідати наш офіс). Якщо ціна здасться занадто значною, дізнайтеся, як її можна змінити в «потрібну » сторону. Радьтеся з нами, домочадцями, думайте і тільки потім приймати остаточне рішення про те, яка саме стільниця підійде Вам ідеально і буде радувати довгі роки. Компанія Віола - виготовляє вироби з штучного каменю, зокрема, стільниці з граніту, мармуру та кварцу, пропонує знижки будівельним організаціям, оптовикам і приватним особам - своїм постійним клієнтам.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00