Назад

Як вибрати стільницю на кухню: поради та підказки

Як вибрати стільницю на кухню: поради та підказки
Телефон:
+38(067) 568 95 00

Крім того, що стільниця, безумовно, є робочою поверхнею, цим її призначення ніколи не обмежувалася. Незалежно від типу: L -подібна, кругла, П -подібна, острівна, півострівна, поверхню барної стійки, незалежно від матеріалу з якого стільниця виготовлена​​, незалежно від її вартості, стільниця для кухні, вітальні, для ванної кімнати вже давно є предметом інтер'єру. Хто-небудь звертав увагу на те, що майже всі без винятку (хай і несвідомо) відносяться до стільниці по-особливому.

Поради та підказки

 

Намагаються прикрасити, чим тільки можна, у відповідності зі своїм уявленнями про естетику, і коли стара стільниця приходить в непридатність, довго і ретельно вибирають нову. Так якою повинна бути ідеальна стільниця, здатна поєднати в собі максимальну функціональність і приємний зовнішній вигляд? Так, щоб можна було ставитися до неї і як до королеви приміщення і як до робочої поверхні, яка просто зобов'язана винести все - і тяжкість побутових приладів, і жар каструль, і пролиту на поверхню рідина, і спираються на неї гостей, і лезо кухонних ножів, і надлишок вологи у ванних кімнатах.

Може це стільниця з ДСП (деревно-стружкова плита) або стільниця з МДФ (деревно -волокниста плита)? Звичайно ж, дані стільниці частина нашого минулого. Але це минуле всіляко намагається проникнути в майбутнє і оселитися в ньому навічно. Чому? Тому що, з точки зору багатьох, це єдиний варіант, який виправдовує, відведений на придбання стільниці, бюджет. Про королівському вигляді, ножах, гарячих каструлях, звичайно, можна забути.

Але не варто забувати про те, що таку поверхню не можна залишати незахищеною, а через кілька років, в будь-якому випадку, вже неможливо буде залишити на виду. Тобто, адепти подібних поверхонь, будуть знову і знову закладати в сімейний бюджет вартість даної стільниці (з інтервалом у кілька років). Так може це стільниця з дерева? А чому б і ні? Особливо, якщо мова йде про заміський будинок, де вся навколишня дійсність виступає на підтримку величезного дерев'яного столу, такого затишного, міцного, так чудно пахне хвоєю. Однак використовувати дерево в якості робочої поверхні занадто сміливо.

Дерево - порода не вологостійка, їй також властиво розсихатися і розтріскуватися з часом, якщо мова не йде, звичайно, про екзотичні породах, що володіють особливою стійкістю. Колірна палітра таких стільниць, хоч і не відрізнятиметься особливою різноманітністю, все ж таки буде природною, але за такими стільницями потрібен особливо ретельний постійний догляд. Стільниці зі скла (особливо якщо це сучасне загартоване скло)? Так, вони, як правило, не обтяжують простір, подобаються багатьом, коштують дорого, але відчуття, що вони ось-ось тріснуть чомусь не покидає, а залишаються на них сліди.

Ну і, за великим рахунком, залишаються кам'яні стільниці. Причому частими пропозиціями стали штучні «кам'яні» поверхні, наприклад, акрилові стільниці, створювані з інноваційних композитних матеріалів як імітація стільниць з натурального каменю, однак, не мають до «оригіналу » ніякого відношення. Часто задається питання: «а чим же стільниця з каменю натурального відрізняються від стільниці зі штучного каменю?».

Може привести в замішання не тільки фахівця з роботи з каменем, а й обивателя розуміючого різницю між біжутерією і ювелірною прикрасою. Цей «посил» природного каменю непрофесіонал може скоріше відчути, ніж зрозуміти і розібрати детально. Ну, а якщо по факту. Штучні стільниці та кам'яні стільниці порівнянні за ціною, причому стільниця зі штучного каменю може бути і дорожче. Ну, а далі суцільні відмінності.

Стільниці з каменю натурального не містять смол і фарбувальних пігментів, термін їх служби безмежний, колір і малюнок природний природний. Сучасні технології роблять спроби відтворити або, принаймні, наблизити колір виробів зі штучного каменю до кольору глибокому природному, але різниця поки занадто відчутна.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00