Назад

Інтер'єр маленької кухні: стильний мінімалізм

Інтер'єр маленької кухні: стильний мінімалізм
Телефон:
+38(067) 568 95 00

Мінімалістичний інтер'єр ідеально підійде для маленької кухні. Завдяки простим і лаконічним лініях, гладких поверхнях і відсутності зайвих деталей маленький простір здається набагато просторіше, ніж є насправді.

Комусь кухня в стилі мінімалізм може здатися занадто суворою і безликої. Однак саме в сучасному інтер'єрі з елементами хай-тека виразно відчувається вплив східної філософії і східного інтер'єру з їх тягою до природної природності і впорядкованості. Інтер'єр кухні в стилі мінімалізм сподобається любителям порядку в усьому, раціонального облаштування та виключної функціональності. Кухні в стилі мінімалізм властиві прямі, чіткі, строгі лінії. Важливо, щоб ніщо не порушувало гармонію і цілісність простору.

Мінімалістична кухонні меблі часто має ідеально гладкі фасади. Нерідко вони не мають ручок, іноді ручки бувають прихованими. Часто в таких інтер'єрах активно використовуються загартоване скло і металеві деталі. Нерідко роль кухонного столу в маленькій кухні виконує барна стійка. Іноді вона має ту ж висоту, що і робоча зона. Декор вікна також має бути досить суворим і мінімалістичним. Хороший варіант - жалюзі, нейтральних відтінків або контрастні за кольором.

Інтер'єр маленької кухні - поради дизайнера

 

Мінімалізм передбачає монохромну колірну гамму. Часто використовується один, максимум два кольори. Щоб зробити інтер'єр виразним, дизайнери радять поєднувати матеріали з різними фактурами і комбінувати декілька відтінків одного кольору. Обіграти геометрію простору і лаконічні форми меблів допоможе правильне освітлення. У такій кухні дуже доречна локальне підсвічування - за допомогою точкових світильників або спотів. Вони допомагають виділити функціональні зони і забезпечують необхідний рівень освітленості там, де це дійсно потрібно.

Бажано оснастити кухню вимикачами - диммерами: вони допомагають регулювати яскравість освітлення, створюють в кухні потрібну атмосферу і при цьому допомагають значно економити електроенергію. Фінальний штрих в інтер'єрі маленької кухні - прості, але ефектні декоративні вази. Особливо красиво вони будуть виглядати в нішах. Вони надають інтер'єру завершений вигляд.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00