Назад

Кухні від вітчизняного виробника на замовлення з доставкою по Україні

Кухні від вітчизняного виробника на замовлення з доставкою по Україні
Телефон:
+38(067) 568 95 00

Незважаючи на те, що Київ переповнений магазинами, фабриками і виробниками меблів і кухонь на замовлення, все більше людей задаються питанням пошуку якісної і надійної компанії. І більшість тих, хто останнім часом займався питанням вибору кухні, розуміють, що замовити кухню в Києві не так то просто. Адже мало того, що вона повинна бути красивою і витонченої, вона також повинна бути зручною і практичною. Через цих критеріїв, вибрати відповідний гарнітур - досить не просто.

Перед тим як замовити кухню, на пряму у виробника, яка підходила б за розмірами, кольором, дизайну, покупцеві потрібно як слід поламати голову. У меблевих магазинах, навряд чи ви зможете знайти вже готову кухню, яка буде задовольняти всі Ваші вимоги. Найкраще - кухонний гарнітур, виконаний на замовлення, саме по Ваших розмірах.

Вам не потрібно робити вимір приміщення, ламати голову над дизайном та інтер'єром. Всіма цими питаннями будуть займатися наші фахівці. При оформленні заявки на виготовлення кухні, вони врахують всі нюанси, в тому числі маленьких діти у Вашому домі. Бо якщо вони є, то всі кути повинні бути обов'язково згладженими, щоб уникнути травм дитини. Тому, звернувшись в нашу компанію, Ви отримуєте меблі, в якій повністю враховані Ваші вимоги та побажання. До того ж, Ви отримуєте безкоштовну доставку.

Багато хто задається питанням, де замовити якісну вбудовану кухню в Києві?

 

Наша компанія виготовляє не тільки кухні на замовлення, а й інші меблі. Ми безкоштовно її доставимо, піднімемо і встановимо. Безліч виробників випускають кухонні меблі, але далеко не всі вбудовані кухні. На ринку України працюють абсолютно різні організації. Як відомі та розрекламовані, так і маловідомі. Варто зауважити, що популярність виробника та якість продукції не завжди залежать один від одного.

Невідомі компанії, часто виготовляють більше якісні меблі та вбудовані кухні. А відомі фабрики, прагнучи до найбільшого прибутку, намагаються знизити собівартість товару і часом економлять на якості. Втім, це стосується не тільки кухонь. Наприклад, при плануванні кутових кухонь підлогові шафки під мийку можна робити нестандартних розмірів. Це призведе до незначного збільшення собівартості, зате дасть можливість збільшити або зменшити інші підлогові шафки і обіграти різні габарити приміщення. Серед популярних кухонних виробників є як якісні, так і не дуже. Але як визначитися з вибором того, хто дійсно Вам підходить?

Рекомендації

 

Треба відмовитися від послуг фірм постачальників, які не мають власних виробництв. Вибирати менш розрекламовані компанії. Багато організацій витрачають на рекламу, яку Ви бачите по телебаченню, в газетах, на рекламних щитах надмірно багато коштів. Собівартість такої меблів стає істотно вище.

Варто пошукати виробників і в центральній Україні. Так як багато гарні компанії переїхали з Києва саме туди. Працюйте з досвідченими компаніями. Вони не женуться за швидкістю виготовлення в 10 - 15 днів. Прискорення технологічного процесу призводить до зниження якості вбудованих кухонь. Якщо Вас, щось не влаштовує, наприклад розстановка, колір або ціна кухні, задавайте та обговорюйте ці питання. Так як в 90 % випадків питання можна вирішити на Вашу користь.

Перш ніж купувати будь - яку техніку, радьтеся з виробниками кухонь. Вони розкажуть про принципових моментах і оберегут від помилок. Або замовляйте техніку у них. Ви, наші клієнти, - найважливіші та найголовніші люди в нашій компанії. Ми намагаємося створити для Вас максимально комфортні умови і не важливо, що Ви у нас замовите, ми з увагою поставимося до Вас!

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00