Назад

Кухні з шпону: фото і особливості

Кухні з шпону: фото і особливості
Телефон:
+38(050) 320 39 16

Чому кухні шпон? Що це таке і навіщо вони Вам потрібні?

Ймовірно, Ви знаєте відповідь на це питання. Якщо ні, проллємо світло істини щодо меблів цього типу. Шпон являє собою тонкий шар натуральної деревини. Потім матеріал обробляють і лакують. У результаті виходить натуральне покриття, з естетичними якостями, подібними до тих, які використовувалися в аристократичних інтер'єрах XIX століття. З тією лише різницею, що майстри того часу не прикрашали недорогі кухні сучасними матеріалами та елементами : амортизатори фасаду, регульовані пластмасові опори, роликові напрямні, Авентус.

Шпоновані кухні на замовлення

Чому кухні з шпону стали популярними? Сьогодні цей матеріал вважається дуже поширеним в меблевій справі. Втім, люди завжди віддавали перевагу натуральним матеріалам. Спочатку меблі виготовляли з дерева.

З розвитком технологій йому на зміну прийшли замінники, що імітують текстуру і при цьому більш надійні, доступні. Проте їх колір сильно відрізнявся від забарвлення свіжої деревини. Штучні матеріали лише відтворюють один і той же малюнок. Тому з кожним роком обсяги продажів кухні шпон ростуть.

Чому кухні з шпону такі гарні?

Своєю натуральністю і прекрасному зовнішньому вигляду шпоновані економ кухні зобов'язані технології отримання матеріалу. Особливо класно виглядає меблі з благородних порід меблів. Але і коштувати гарнітур з дуба або берези буде на порядок більше. Шпон, як ми вже згадували - це листи деревини товщиною менше 3 мм.

Для його отримання колоду очищають від кори, обробляють під високою температурою. Потім колоду поміщають в спеціальний верстат і обертають навколо своєї осі. Спеціальний лущильний ніж на всю ширину колоди знімає «широку стружку ». Залежно від напрямку стругання розрізняють шпон:

  • радіальний
  • напіврадіального
  • тангенціальний
  • тангенціально - торцевий

Так от, перш ніж Ви зможете придбати кухню з МДФ-фасадом, він оклеивается шпоном. Після цього поверхню обробляють спеціальними складами і лаком. В результаті покриття надійно і довговічно навіть при експлуатації в «екстремальних» умовах домашньої кухні. Ще більш важко уявити, як можна з колоди нарізати листи з дерева. Листи тонкі, до 3 мм завтовшки повинні бути крихкими. Але сучасне обладнання дозволяє виробляти, зберігати пластини натурального дерева і виготовляти кухні з шпону, що відрізняються своїм естетичним виглядом.

Такі кухні коштують набагато дешевше, ніж кухні з масиву. Адже в цьому випадку для виготовлення корпусів використовується більш дешеві пластини з МДФ, пластика або ДСП. Сучасні способи складання корпусів і механізми відкривання - закривання дверцят дозволяють об'єднати матеріали різного походження в єдине ціле. Зовнішній вигляд кухні з шпону буде довго радувати всіх, що приходять у гості, а для господині більш важливим є функціональність і зручність ящиків, шаф.

Порівнюючи зручність кухні виготовленої з масиву і кухні з шпону, можна з упевненістю сказати, що сучасні аксесуари та системи організації місць зберігання кухонного начиння, приладів, чудово вписуються в меблі, виготовлену з будь-якого матеріалу. Будівельні технології поки далекі від ідеалу. В одному будинку, квартири однакової планування можуть мати різну площу.

У кожному разі, при покупці кухні з шпону, потрібно взяти з собою план приміщення із зазначеними на ньому розмірами. Багато покупців вважають, що кухні з шпону можна купити, якщо виміряти довжину і ширину приміщення, але тут вони помиляються. Важливо знати, де проходять труби опалення, як розташовані електорозеткі. Звичайно, газові плити стоять не в кожній кухні, а мийку можна встановити в будь-якій частині приміщення, але все це повинно бути заздалегідь відомо виготовлювачам меблів.

Сучасні виробництва обов'язково оснащені програмами, що дозволяють спроектувати кухню з шпону в 3D форматі. При цьому будуть враховані всі можливі варіанти передбачуваних шаф, навісних полиць, зони освітлення, можливість підключення техніки. Покупець може оцінити ступінь підготовленості свого приміщення. Цілком можливо, що перед покупкою кухні з шпону, майбутньому господарю доведеться провести деякі ремонтні роботи.

Переваги шпонированной кухні

Вам може здатися, що шпонированная натуральним деревом кухня зобов'язана мати колір, ідентичний природному. Насправді вона обов'язково матиме фактуру обраного дерева. А колір - не обов'язково. Наприклад, дуже часто у виробництві використовується білений шпон дуба. Вона виглядає солідно, дорого, має особливий блиск. Не фахівцю важко або навіть неможливо відрізнити кухню шпон від кухні з натурального дерева.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00