Назад

Якісні стільниці зі штучного каменю

Якісні стільниці зі штучного каменю
Телефон:
+38(067) 568 95 00

Сучасний інтер'єр повинен відповідати таким поняттям як привабливий зовнішній вигляд, оригінальність виконання і, звичайно ж, практичність. В особливій мірі вимоги практичності пред'являються до функціональних приміщень, одним з яких, безумовно, є кухня.

Меблі на кухні, оздоблювальні матеріали, а тим більше робочі поверхні повинні бути міцними, стійкими до впливу вологи і перепадів температури, легко очищатися і мати тривалий термін експлуатації. Всі ці якості об'єднала в собі кухонна стільниця зі штучного каменю.

Загальні характеристики кухонної стільниці

 

Стільниця найбільше схильна до механічного і температурного впливу, забруднення і, відповідно, обробці хімічними миючими засобами. Але кухонна стільниця зі штучного каменю зарекомендувала себе виключно з позитивного боку. Вона легко миється, так як в структурі матеріалу повністю відсутні пори і мікротріщини, тому бруд не проникає всередину. Її практично неможливо розбити, а якщо якимось незбагненним чином вдалося відколоти невеликий шматочок, то ремонт проводиться за місцем, причому відновленої ділянки взагалі не буде помітно.

Термін придатності

 

Реальний термін експлуатації кухонної стільниці зі штучного каменю ще не визначений, так як ті, хто придбав її ще 20 років тому, користуються їй досі. Звичайно, стільниця зі штучного каменю, ціна на яку істотно вище, ніж на аналогічні вироби з інших матеріалів, може здатися дорогим задоволенням. Але легкість у догляді, естетичний зовнішній вигляд, тривалий термін служби і практично повна несприйнятливість до пошкоджень, робить її дуже вигідним придбанням.

Ціна

 

На стільницю зі штучного каменю ціна зумовлюється складністю форми, маркою і кольором самого матеріалу, товщиною і габаритними розмірами вироби. Також зі штучного каменю виготовляються кухонні мийки, підвіконня, барні та банківські стійки, стільниці та раковини для ванних кімнат, елементи декору. При установці кухонної стільниці зі штучного каменю і такий же мийки, створюється враження монолітності всієї композиції, що дає приголомшливий ефект. Додавши до цього підвіконня з штучного каменю і деякі деталі в обробку приміщення, можна домогтися естетичного і дуже оригінального інтер'єру кухні.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00