Назад
Популярність скіналі
Телефон:
+38(050) 320 39 16
Стінова панель зі скла з декоративним малюнком, що отримала назву скіналі, все частіше використовується сьогодні при обробці інтер'єру кухні. Основна область її застосування це так званий «фартух» - частина стіни між навісними шафами і кухонним столом. Крім того, скіналі успішно застосовується при оформленні задньої стінки вітрин магазинів або барів Причин, по яких такий фартух на кухню зі скла придбав велику популярність дещо.

Повнокольорові скляні панелі для шаф-купе, кухні та інтер'єру

По-перше, це звичайно висока практичність скіналі. Дійсно, подібні стінові панелі довговічні, практично не схильні до механічних пошкоджень і завдяки спеціальній технології нанесення малюнка не вигорають під дією ультрафіолетових сонячних променів.
По-друге, це простота і швидкість монтажу. Установка скіналі при проведенні всіх підготовчих робіт займе не більше години. Встановити за цей час класичні пластикові панелі або покласти кахельну плитку практично неможливо. На сьогоднішній день це, мабуть, найпростіший спосіб кардинально оновити кухню з мінімальними витратами коштів і часу.
По-третє, на відміну від пластику фартух з скла на кухню абсолютно чистий з точки зору екології і не викликає ніяких алергічних реакцій. За цим матеріалом досить легко доглядати і підтримувати в чистому вигляді.
Крім того, не варто забувати і про естетичний ефект, який дає застосування скіналі на кухні. Величезний вибір малюнків, фотографій і фактур скла робить можливість без праці втілити в реальність практично будь-які дизайнерські ідеї. Залежно від дизайну і колірного рішення самого кухонного гарнітура можна підібрати як звичайний геометричний малюнок, так і репродукцію абсолютно будь-якої фотографії, в тому числі і з особистого сімейного архіву.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00