Назад
Чому саме скіналі?
Телефон:
+38(050) 320 39 16

У більшості випадків при ремонті кухні особливу увагу усіма дизайнерами приділяється так званому «фартуху». Мова йде про простір стіни, укладеному між навісними кухонними шафами і поруч підлогових столів з побутовою технікою. У тому випадку, якщо залишити цю ділянку без обробки, часто можна зіткнутися з відчуттям незавершеності загально дизайнерської задумки.

Види скіналі

 

Серед усього різноманіття можливих варіантів оформлення «фартуха» особливою популярністю користуються скіналі зі скла. Мова йде про декоративному панно, яке наноситься на внутрішню поверхню спеціального ударостійкого загартованого скла або органічного скла. Згодом дане скло за допомогою спеціального клею або власників кріпиться на стіні. Виготовляється такий фартух з скла на кухню не з декоративної плівки, яка може наноситися на поверхню скла різними способами.

Найбільш надійними є технологія УФ-друку і малюнок фарбою по каталогу RAL. Крім того, оновити кухню з допомогою скіналі можна і плоторной різкої всіляких художніх ефектів. В кінцевому підсумку технологія і тип скіналі залежить як від фінансових можливостей замовника, так і від дизайну самого кухонного гарнітура. Сьогодні скіналі користуються величезною популярністю при установці кухонної меблів з МДФ. Не менш ефектно таке декоративне покриття виглядає і у випадку використання стільниць з природного каменю та металевих елементів в оформленні кухонного гарнітура.

Крім того, такий фартух для кухні зі скла не вимагає великих витрат на його виготовлення і при необхідності може бути без особливого праці відремонтований. Монтаж і демонтаж подібної конструкції відносно простий. Саме тому завжди є можливість внести деякі зміни в загальне дизайнерське оформлення кухні.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00