Назад

Скіналі - скляний фартух для кухні: фото, ідеї

Скіналі - скляний фартух для кухні: фото, ідеї
Телефон:
+38(050) 320 39 16

В процесі ремонту кухні або при оновленні кухонних меблів особливе значення має обробка ділянки стіни, що контактує з робочими поверхнями. Зміна зовнішнього вигляду продиктована не тільки бажанням домогтися гармонійного поєднання з новим кухонним гарнітуром та оновити обстановку. Саме ця частина стіни піддається інтенсивному забрудненню і вимагає регулярного інтенсивного очищення.

Так званий «фартух» часто відбувається кахлем, пластиковими панелями або кольорової полімерної плівкою. Самі низькобюджетні і застарілі варіанти обробки - фарбування стін або обклеювання шпалерами, що миються. У кожного з перерахованих матеріалів є свої характерні особливості. Найбільш естетичний і зносостійкий кахель володіє високою ціною. Шпалери, що миються, недовговічні і вимагають частої заміни. Таким чином, закономірно виникла потреба ринку в недорогих, довговічних і привабливих кухонних фартухах.

Сучасний фартух для кухні виготовляється зі скла і задовольняє всім перерахованим критеріям. Наша продукція швидко завойовує популярність серед споживачів, і вже отримала власну назву - скіналі.

Скляний фартух для кухні - оптимальний спосіб захисту і прикраси сучасної кухні

Використання скла в якості оздоблювального матеріалу для кухні дає цілий ряд переваг, перед іншими варіантами:
  • швидкий і нетрудомісткий процес виготовлення і монтажу;
  • стійкість до механічних і хімічних впливів;
  • індивідуальна форма і малюнок;
  • доступна вартість.

Таким чином, скляне панно - скіналі поєднує в собі всі переваги традиційних матеріалів обробки, але при цьому позбавлена їх недоліків. При цьому вони володіють унікальною властивістю, яка відсутня у інших матеріалів - можливість повної індивідуалізації форми і забарвлення. Нанесення будь-якого візерунка на зворотну сторону скляного фартуха на кухні дозволяє досягти ідеального поєднання з кухонним гарнітуром і загальним дизайном інтер'єру. Декоративна друк може містити не тільки простий геометричний візерунок, але і повноцінне кольорове зображення фотографічної якості.

При оформленні інтер'єру в стилі hi-tech, можна використовувати однотонні забарвлення, або лаконічний набір ліній і візерунків. У затишній кухні з дерев'яними меблями на кухонний фартух можна нанести якісне зображення натюрморту чи пейзажу. Великою популярністю користується оформлення скіналі в морській тематиці. Технічні обмеження при виборі зображення відсутні.

Скляні фартухи для кухні можуть придбати будь-зовнішній вигляд, підкоряючись вашої фантазії і бажання. Заходи, сходи, урбаністичні пейзажі, картини підводного світу - це лише мала частина оригінальних ідей для оформлення скляного панно.  Зіставивши всі характеристики скляного фартуха з його вартістю, нескладно дійти висновку про доцільність вибору на його користь. Адже по надійності і практичності вони не поступаються краще кахлю, а ціна, простота монтажу і різноманітність варіантів залишають плитку далеко позаду.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00