Назад

Кухня з сосни з розписом - відхід від штампів в дизайні меблів

Кухня з сосни з розписом - відхід від штампів в дизайні меблів
Телефон:
+38(067) 568 95 00

Меблі з сосни в сучасній комплектації - ідеальний варіант облаштування заміського будинку або дачі. Загальну концепцію дизайну можна зберегти навіть при обладнанні кухні. Масив сосни в умовах виробництва проходить кілька стадій обробки. В результаті дерев'яні панелі не вбирають вологу і запахи, що стає їх безсумнівним пріоритетом.

Кухня з сосни з розписом виглядає нестандартно. Малюнок, нанесений художником на поверхню дерев'яних фасадів , може бути продовженням пейзажу , що розкинувся за вікнами будинку . Простота і самобутність сільського життя відображена в цілісній картині , відображеної у зразку кухонних меблів. З незвичайною точністю художник переніс на стулки шаф сцени , що привертають сільським колоритом.

Приймаємо замовлення на розпис кухонь.

Але це лише зразок , що демонструє широкі можливості для польоту творчої думки . Кухня з розписом по дереву може стати частиною тематичного інтер'єру в мисливському будиночку , наприклад. Оригінальні зображення сцен полювання або риболовлі налаштують гостей на відпочинок і залишать незабутні враження.
Досить часто кухонні меблі використовується в облаштуванні номерів міні -готелів . Розпис по дереву з фрагментами міського пейзажу чи історичних пам'яток приверне увагу туристів і викличе бажання знову відвідати ці місця.
Фарби для розпису по дереву відрізняються бездоганними екологічними характеристиками. Що дозволяє без обмежень використовувати їх для оформлення житлових приміщень.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00