Назад

Як правильно вибрати фартух на кухню?

Як правильно вибрати фартух на кухню?
Телефон:
+38(050) 320 39 16

Вибрати фартух на кухню у відповідності зі стилем

 

Рішення про те, які кольори вибрати для стін, і те, яка техніка буде на кухні, найчастіше не стають проблемою, але ось,коли справа доходить до вибору варіантів фартуха на кухню, тут варіанти просто безмежні, і такий вибір може виявитися дуже непростим завданням. Краще вибрати фартух на кухню строго по функціям або дизайну приміщення, або віддати перевагу суміші стилю і функціональності?

Як впоратися з цим завданням дизайну кухні? Для того, що б прийняти вірне рішення можливо варто звернутися за допомогою професіонала, або взявши до уваги деякі підказки, зробити самостійної вибір. Кожна кухня має свій власний унікальний стиль або свій голос, який говорить з серцем будинку. Якщо у вас традиційний, сучасний, еклектичний дизайн, фартух на кухні повинен “слідувати цьому прикладу”.

Це означає, що потрібно створити таку ж атмосферу, такий же дизайн кухонного фартуха. Виробники плитки створюють дизайнерські лінії, які мають єдиний у своєму роді унікальний вид. Варто пошукати нетрадиційні мозаїки і плитку, яка виглядає як плитка ручної роботи. Адже ви ж не хочете, що б ваш кухонний фартух був як дві краплі води схожий на фартух ваших сусідів або знайомих!

Додайте індивідуальність:

 

Вам імпонує барвистий стиль еклектика в інтер'єрі,і Ви хотіли б додати трохи гламуру на кухні? Іноді можна спробувати додати металевий фартух на кухні, який відбиває світло і створює привабливий координаційний центр з плити і стільниці. Якщо ви віддаєте перевагу щось ручної роботи, то можна вибрати для нього розпис або ручної дизайн місцевих ремісників, умільці є скрізь. Фартух забезпечує прекрасне полотно для нових кольорів, форм і захоплюючий ідей, хоча, можливо ви ніколи не замислювалися, що таке може зробити звичайний кухонний фартух.

Знайдіть ідеальне розташування для фартуха на кухню:

 

У той час як зазвичай кухонний фартух з плитки йде на задню стінку,тільки в певному місці,то можна знайти інше рішення. Розгляньте можливість використання плитки так, щоб акцентувати архітектурну особливість вашої кухні. Наприклад, витяжка стає ще більш цікавою, якщо її виділити плиткою, немов труба димоходу на даху будинку.

Якщо ви вважаєте,що створюючи свій фартух на кухню потрібно використовувати тільки невеликі плитки, які зовсім не підходять стилю вашої кухні, то,думаю, варто відійти від прийнятих стереотипів, і використовувати асортимент різних розмірів, кольорів,обробки, можливо навіть розширити місце розташування плитки навколо сусіднього з фартухом вікна, дверей і інших архітектурних елементів! Вибір фартуха на кухні може бути не таким вже і складним, а дуже навіть творчим процесом. Візьміть різні ідеї дизайну кухонного фартуха,і просто прикрасити вашу кухню на сто відсотків.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00