Назад
Купуємо кухню! З чого почати?
Телефон:
+38(067) 568 95 00

Для того, щоб правильно вибрати меблі на кухню, яка служила б довгі роки, зручну і практичну, необхідно знати, на що варто звертати особливу увагу при її виборі. Перш ніж купити кухню, проведіть невелике дослідження, подивіться меблеві журнали, інтернет-сайти, розпитайте друзів і знайомих - тих, хто вже займався подібним питанням.

З чого почати?

 

На сьогодні багато російські кухні не поступаються в якості німецьким і італійським, так як виробляються на тому ж обладнанні і з тих же матеріалів. Кухня - одне з найважливіших приміщень в будинку, де ми проводимо немало часу, тому в кухні все повинно бути зручно і раціонально. Перш ніж відправитися купувати кухонні меблі, необхідно обмірити свою кухню, накреслити її план і прикинути, що і куди поставити.

Якими б не були форма і розміри вашої кухні, при її проектуванні їх треба обов'язково врахувати і максимально використовувати. При оформленні замовлення ознайомтеся у продавця про характеристиках і експлуатаційних якостях матеріалів, які будуть використані у Вашій кухні.

Обов'язково зверніть увагу на такі характеристики фасадів і стільниць кухонного гарнітура як влагостойкойсть, термостойкойсть і схильність до механічних пошкоджень.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок проекту!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00