Назад

Як вибрати м'який куточок для кухні

Як вибрати м'який куточок для кухні
Телефон:
+38(050) 320 39 16

Так чи зручні м'які кухонні куточки насправді, поради дизайнера, гід по оббивці, наповнювачу і механізмам трансформації - дізнайтеся, як купити якісний м'який куточок для кухні, який прослужить вам довгі роки.

М'який куточок - дуже зручний, практичний і недорогий спосіб облаштувати на вашій кухні по-справжньому комфортну обідню зону. Такий диванчик перетворює кухню в додаткову житлову кімнату, і, якщо дозволяє площа, для багатьох вона майже замінює вітальню. Саме м'який куточок дозволяє обладнати на кухні додаткове спальне місце. А ще в ньому часто обладнають додаткові ніші для зберігання - під відкидним сидінням або у вигляді висувних ящиків.

Якими вони бувають?

 

Умовно їх можна розділити на кілька груп:

  • лава з м'якою оббивкою
  • кутовий кухонний диван
  • прямий міні-диванчик, який часто теж називають куточком.

Також куточки для кухні бувають стаціонарними і модульними.

Перший тип відрізняються тим, що його не можна трансформувати. Він має строго певну конструкцію, розрахований на певну кількість місць і спосіб використання.

Сучасні ж моделі м'яких куточків можуть складатися з окремих блоків - модулів. Це дуже зручно. Елементи модульного куточка можна компонувати так, як вам потрібно саме в даний конкретний момент часу. До того ж модулі можна використовувати і автономно один від одного - наприклад, в якості банкетки або пуфа.

М'які розкладні куточки зі спальним місцем

 

У вас невелика квартира, і кухня служить в ній вітальні, а іноді й додатковою спальнею? У цьому випадку має сенс вибрати для неї м'які меблі, яка поєднує в собі відразу кілька функцій. Купуйте на кухню розкладний диванчик-куточок зі спальним місцем. Коштує він помітно дорожче звичайного нерозкладного куточка (докладніше про ціни на різні моделі читайте в кінці статті), але така інвестиції з лишком окупиться.

Заздалегідь визначтеся, куди буде висуватися спальне місце - уздовж стіни або перпендикулярно до неї. Ну і природно, місце для розкладки дивану стоїть спланувати заздалегідь, щоб не виникло проблем після того, як всі меблі для кухні буде куплена або замовлена.

Важливо мати на увазі: більшість моделей м'яких куточків, особливо недорогих, не призначені для щоденного розкладання. Передбачається, що його будуть використовувати тільки в якості гостьового спального місця. Особливо якщо це модель дивана з механізмом французька розкладачка або спальне місце викочування типу.

Однак у категорії доступних диванів для кухні можна знайти цілком якісні розкладні моделі з надійним механізмом трансформації (найчастіше це так званий дельфін), які цілком згодяться на роль повноцінного спального місця.

М'який куточок для маленької кухні

 

Маленькі куточки мають свої особливості, які важливо мати на увазі.Навіть якщо ви вирішили вибрати найкомпактнішу модель з категорії так званих міні куточків, все одно повноцінна обідня група займе 2-3 метра дорогоцінної площі.

 

Куточок для кухні

 

Звичайно, ергономічна м'які меблі цілком може допомогти в нелегкій справі економії простору - за рахунок того, що в одному предметі меблів поєднуються декілька функцій. Наприклад, диванчик перетворюється на ліжко або має додаткове місце для зберігання. Але часто навіть самий малогабаритний куточок може програти по компактності обіднього столу зі стільцями або табуретками.

Якщо сім'я невелика, а гостей ви приймаєте рідко, досить купити найкомпактніший м'який диванчик. Це допоможе істотно заощадити місце.

М'які меблі не тільки займає більше місця і зорово здається масивніше столу і стільців, вона ще й складніше в повсякденному догляді. І на кухні обидва цих моменту набувають особливого значення. М'який куточок буде доречний, якщо площа вашої кухні 8-9 метрів і більше. У звичайну типову квартиру в багатьох випадках краще купити стіл і стільці, а в зовсім малогабаритну - хороші табурети.

У кухні-вітальні або квартирі-студії м'який куточок може виступити в якості зонирующего елемента. Його завдання - відокремити обідню зону і зорово відокремити її від загального простору. У цьому випадку при покупці куточка обов'язково зверніть увагу на спинку: вона повинна мати таку ж якісну лицьову оббивку, як і інші частини кухонного диванчика.

Оббивка

 

Практичність, зручність і термін служби м'яких куточків по-чому залежить від оббивки. Все просто: чим дорожче матеріал, тим вище його зносостійкість і якості. Одна і та ж модель з оббивкою з різних матеріалів буде виглядати (і коштувати!) Абсолютно по-різному.

У каталогах виробників меблів переважають кожзам і спеціальна меблева тканина з синтетичних волокон. За такий оббивкою легко доглядати, вона не боїться вологи, гіпоалергенна, а забруднення з поверхні сидіння і спинки легко прибрати. Оббивна тканина нерідко має спеціальну влагоотталківающую і грязеотталкивающие просочення.

Вибір оббивки залежить від того, як часто ви плануєте користуватися куточком, чи є у вас діти і домашні вихованці, наскільки обережними під час їжі ваші домочадці і наскільки сонячна ваша кухня.

Дуже часто м'які куточки мають оббивку зі штучної шкіри, одна з її популярних різновидів - так звана екошкіра (біокожа). Докладніше про це матеріалі читайте тут.

Штучна замша в їдальні меблів зустрічається рідше. Зате асортимент тканин, які застосовуються для оббивки м'яких кухонних куточків, дуже широкий. У списку найпопулярніших матеріалів - флок і мікрофібра, шенилл і жаккад, гобелен.

Оббивка куток

Дуже затребуваний матеріал - флок. За своєю практичності така оббивка з нейлону на основі з бавовни та поліестеру порівнянна з шкірою, і до того ж добре «дихає», мало промокає і приємна на дотик. Крім гладкої тканини виробники пропонують і варіанти флокової оббивки з тисненням.

Популярністю серед покупців м'яких куточків користується і мікрофібра. У складі цього матеріалу бавовна і поліестер, а поверхню обробляють спеціальним тефлоновим покриттям. Тому м'які куточки з оббивкою з мікрофібри легко чистити, тканина не линяє, не вигоряє і довго служить.

Крім повністю синтетичних тканин зустрічаються і тканини зі змішаними волокнами. У їх складі поєднуються синтетика і бавовна. Однак такі матеріали менш практичні. Наприклад, з часом така тканина може змінити колір під впливом яскравих сонячних променів.

Іноді в продажу можна знайти м'які куточки з комбінованою оббивкою. Наприклад, основна частина меблів оброблена кожзамом, а на спинці для додаткової декоративності є вставки з тканини.

У деяких моделях, як правило, в виготовлених на замовлення, текстильна оббивка буває знімною. При бажанні її можна зняти, щоб випрати або почистити.

Рада дизайнера

 

У дизайні м'яких кухонних куточків популярні яскраві кольори та їх поєднання, особливо якщо в якості оббивки використовується шкірозамінник. Але майте на увазі: однотонна м'які меблі виглядає лаконічніше і зорово здається більш компактною. А це дуже важливо, якщо кухня невелика. До того ж дизайнери і покупці все частіше віддають перевагу спокійним тонам природного гами - бежевим, коричневим, сірим. Їх перевага в тому, що стримані і нейтральні кольори чудово вписуються в будь-який інтер'єр, а брак кольору легко компенсувати яскравим текстилем і аксесуарами.

Наповнювач

 

Говорячи про м'яких меблів, не можна забути і про те, що всередині. Саме від наповнювача більшою мірою залежить, як довго прослужить вам м'який куточок, наскільки швидко він промнется, втратить форму і пристойний вигляд. У зовсім бюджетних моделях часто використовують поролон. Матеріал недорогий, широко поширений і недовговічний - служить він не більше 5 років. Набагато краще, якщо всередині вашого куточка буде пінополіуретан, який не втрачає форму набагато довше. Детальніше про різні види наповнювача ви можете почитати в цій статті.

5 нюансів вдалої покупки

 

  1. Добре, якщо спинка куточка досить висока, м'яка і має невелику спеціальну опуклість в районі попереку. Це дасть хребту хорошу опору, сидіти буде зручніше.
  2. Моделі, кутова частина якого виконана у вигляді ергономічного півкола з повноцінною спинкою практичніше. Тут кут - повноцінне зручне місце для сидіння і використовується на сто відсотків.
  3. У невелику кухню варто вибрати строгий, лаконічний куточок з мінімумом декору, без об'ємних подушок і підлокітників, непомітною однотонної забарвлення. Такі меблі візуально здається компактніше.
  4. При виборі м'якого куточка важливо заздалегідь визначитися, з якого боку повинна розташовуватися більш довга частина. Тобто буде куточок правим або лівим.
  5. Якщо ви вирішили робити м'який куточок на замовлення, варто мати план кухні з точними розмірами і хоча б попередній дизайн-проект кухонного гарнітура і розстановки меблів. Тоді обідня група ідеально впишеться в інтер'єр.

 

Скільки коштує?

 

На ціну м'якого куточка в першу чергу впливають розміри, наявність або відсутність механізму трансформації, складність і якість використовуваної фурнітури, вид наповнювача, тип і якість оббивки. Абсолютно ідентичні з погляду конструкції і матеріалів корпусу моделі куточків будуть коштує по-різному, якщо оббивка відноситься до різних категорій. Різниця буде тим більше помітна, якщо в схожих по дизайну куточках використовується різний наповнювач - дешевший поролон або більш дорогий, але і більш якісний пінополіуретан.

Самі бюджетні моделі м'яких куточків, які традиційно належать до категорії меблі економ класу, коштують у межах від 1500 до 4000 грн.

Ціна на диванчики для кухні з більш цікавим дизайном і складною конструкцією варіюються від 5000 до 10000 грн.

Купити м'який кухонний куточок за доступною ціною найпростіше в меблевих інтернет-магазинах. За рахунок зниження витрат ціни в них можуть бути помітно нижче, ніж у звичайних торгових центрах. Багато виробників готових куточків для кухні мають свої сайти, де представлений повний асортимент моделей, оптимальні ціни і є можливість індивідуального замовлення. Плюс деякі їх них пропонують доставку меблів не тільки по Москві та області, а й в інші регіони за допомогою транспортних компаній.

Замовити м'який куточок за індивідуальним проектом теж часто зручніше онлайн. Можна не поспішаючи вибрати модель, вивчити пропоновані характеристики і опції, а потім викликати додому фахівця із зразками оббивки і корпусу, який допоможе вам спроектувати майбутній куточок, підібрати матеріали і підпише договір.

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00