Назад

Класичні дубові кухні

Класичні дубові кухні
Телефон:
+38(067) 568 95 00

Кухня в сучасному будинку, будь то міська квартира або заміський котедж, це необхідна і мультифункціональний елемент приміщення. Тут зберігається і готується їжа, на кухні збирається за сніданком або вечерею сім'я, приходять "на чай" близькі друзі. Втім, не кожна господиня пустить на свою кухню сторонніх, адже це такий точний і організований світик, де все розраховано і кожному предмету своє місце. Тому дуже важливо, щоб обстановка цього приміщення, і насамперед кухонні меблі, створювала відчуття домашнього тепла і затишку, але при цьому була зручною і функціональною. Кухні з масиву дуба якнайкраще відповідають цим вимогам.

Дубові кухні відрізняються своєю природностью, красивим і гармонійним дизайном. У нашому салоні ви зможете придбати кухню під замовлення з масиву дуба.

Чому саме в нас?

 

Наші салони находяться в Дніпропетровську. У нас передбачається безкоштовна доставка по регіону. Крім того, ми працюємо по всій Україні, з цього, навіть якщо ви знаходитесь в Києві чи у Львові, не проблема. Наш дизайнер зможе виїхати до вас найближчим часом і провести всі необхідні заміри і надати вам детальну консультацію, зразки матеріалів.

Позитивні моменти виготовлення кухні під замовлення з дуба в тому, що для вас надана повна свобода дій. Ви зможете вибрати відповідні матеріали, дизайн, якісь додаткові стилістичні рішення для вашої кухні. А наш дизайнер допоможе вам у цьому.

З повагою компанія "Віола"!

Цену уточняйте у менеджера!

Мы готовы воплотить в жизнь Ваши самые смелые фантазии!

Ждем Ваших звонков:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Заказать бесплатный просчет проекта

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00