Назад

Біла класична кухня на замовлення

Біла класична кухня на замовлення
Телефон:
+38(067) 568 95 00

Підібрати дизайн для свого будинку, це відповідальна і копітка робота. Слід дуже серйозно поставитися до цього питання, так як Стиль, який ви підберете, буде висвітлювати ваш будинок довгі роки. Особливо важливо, ретельно продумати стилістику кухонної кімнати. У зв'язку з тим, що одне з найбільш відвідуваних приміщень в будинку, це кухня, тому ця кімната повинна бути не тільки красиво оформлена, але і комфортна.  

Практичність, комфорт і красу відмінно поєднує в собі біла класична кухня в інтер'єр на замовлення, яка представлена ​​на фото. Елегантність, простота і свіжість класичної кухні буде доречна в будь-якому приміщенні. Незважаючи на те, що подібний дизайн любить просторі приміщення, де є куди розмістити велику підвісну люстру, різні декоративні елементи і так далі. Однак, завдяки професійній роботі дизайнера і новим можливостям у виготовленні подібних кухонь, класичний інтер'єр можна зробити навіть в малогабаритній кухонної кімнаті. Найголовніше, це правильно спланувати весь проект, опрацювати кожну дрібницю, створити 3D модель майбутньої кухні, щоб врахувати всі найдрібніші деталі.

Колірна гамма кухні класика під замовлення

 

Як ви зрозуміли, мова піде про білому кольорі. Ми не даремно взяли саме цей відтінок, як основний для приміщення. Мало того, що він є характерним для даного стилю, так він ще має і масу переваг. Завдяки переважанню даного кольору, можна візуально збільшити житловий простір в рази, зробивши кухню більш просторою і затишною. Оскільки цей колір ставитися до ахроматической категорії, він позитивно впливає на психіку людини, створюючи атмосферу спокою, чистоти, домашнього затишку, легкість і невимушеність. Крім того, завдяки своїй нейтральності, він є ідеальним основним фоном для безлічі інших відтінків. Ось тут ви зможете ознайомитися з нашими роботами і побачити, як білий колір прекрасно гармонує з іншими відтінками. Слід уникати надто яскравих колірних рішень. Класика любить спокійні світлі відтінки кольорів. Прекрасно підійде бежевий або світло-коричневий колір.

З повагою компанія "Віола"!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00