Назад

Різьблені кухонні меблі

Різьблені кухонні меблі
Телефон:
+38(050) 320 39 16

Враховуючи те, що кухня є одним з найважливіших приміщень в будинку, більш ніж природним є бажання господарів обставити її найкращим чином. Можливості сучасної меблевої промисловості та окремих майстрів дозволяють створювати чудові кухні з оздобленими різьбленням фасадами з натуральної деревини благородних порід, поєднуючи функціональність і відмінну технічну оснащеність осередку кулінарної діяльності з традиційним оформленням кухонь.

Якісні різьблені меблі для кухні на замовлення

 

При обробці кухонних гарнітурів найчастіше використовуються такі техніки різьблення, як накладна і глуха рельєфна. Окремі елементи - наприклад, кутові стовпчики, напівколони і капітелі - можуть виконуватися і за допомогою прийомів скульптурної різьби. Стільниці вкрай рідко оформляються різьбленням, така обробка не застосовна до робочих столів, тільки до обіднього.

І навіть у цьому випадку найчастіше використовується техніка маркетрі або інтарсії (різні види мозаїки дерево по дереву). Основна ж частина різьблених елементів декору припадає на дверці шаф і передні панелі ящиків, на декоративні деталі конструкцій.

Меблі - класика

 

При дотриманні класичного стилю оформлення кухонних гарнітурів частина глухих дерев'яних панелей у дверцятах шаф, особливо верхніх, замінюється склінням або декоративною решіткою (плетінкою, гобеленової тканиною). Поєднання різьби в елементах обробки і фактурного, з малюнком або кольорового, а також вітражного скла підкреслює індивідуальність дизайну і зорово розширює простір приміщення. Останній ефект досягається особливо успішно при установці на задніх стінках засклених шаф дзеркальних панелей.

Для темних кухонь такий прийом дає можливість збільшити освітленість приміщення і зорово висвітлити його. Різьблена, з фасадами з масиву дерева обстановка - класика жанру, не старіє, як і належить класиці. Виробництво різьблених меблів включає в себе створення силового каркаса виробів, їхніх функціональних частин (висувних, поворотних і відкидних внутрішніх елементів, направляючих дверцят і шухляд, різної фурнітури) та фасадів.

Тільки на останньому етапі застосовуються різні техніки різьблений обробки виробів. Особливо цінні кухонні гарнітури, для виконання різьблення на яких використовувалася ручна праця - такі предмети обстановки унікальні і стоять осібно в ряду інший елітної дерев'яних меблів.

Чекаємо Ваших дзвінків:

+38 0562 324 224

+38 067 568 9500

+380 991 245 500

Замовити безкоштовний прорахунок!

Rated 5 14 customer reviews

Замер, доставка и установка по всем городам Украины

Если вас заинтересовала данная кухня Вы можете записаться на консультацию прямо сейчас
Достаточно заполнить заявку у нас на сайте или позвонить по номеру +38 (067) 568-95-00